kadr z filmu „Mickey 17”

Robert Pattinson jako „Mickey 17” w pierwszej zapowiedzi nowego filmu twórcy „Parasite”


06 grudnia 2022

Podziel się newsem:

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego filmu Bong Joona-ho – Mickey 17. Obraz będzie ekranizacją powieści science fiction o tym samym tytule, a główną rolę zagra Robert Pattinson.

Mickey6, 7 albo 17

Mickey 17 ma być ekranizacją powieści Edwarda Ashtona Mickey7, która ukazała się w tym roku. Tytułowy bohater jest członkiem misji kolonizacyjnej na lodowej planecie Niflheim. Znacząco różni się jednak od swoich kolegów i koleżanek po fachu: Mickey jest bowiem pracownikiem „jednorazowym”. Kiedy przed załogą staje trudne zadanie, które często bywa misją samobójczą, członkowie misji zwracają się do głównego bohatera. Gdy Mickey ginie, odradza się jego nowa wersja z zachowaną większością wspomnień. Po swojej szóstej śmierci Mickey zaczyna rozumieć warunki swojego kontraktu, a także dostrzega, dlaczego właśnie na tym stanowisku brakowało członka załogi. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w sierpniu i zakończą się w tym miesiącu. Wytwórnia Warner Bros. Pictures zaprezentowała pierwszą zapowiedź Mickey 17 oraz zdradziła datę premiery obrazu. Nowe dzieło Bong Joona-ho wejdzie do kin 29 marca 2024 roku. Główną rolę zagra Robert Pattinson. W obsadzie znaleźli się także Steven Yeun, Naomi Ackie, Toni Collette i Mark Ruffalo.

Mickey 17 – zapowiedź

Bong Joon-ho znów zaskoczy?

Wygląda na to, że koreański filmowiec Bong Joon-ho już na stałe znalazł swoje miejsce w Hollywood. Wszystko oczywiście za sprawą filmu Parasite z 2019 roku, który zdobył Złotą Palmę w Cannes, Złotego Globa oraz cztery Oscary (za Najlepszy film, Najlepszego reżysera, Najlepszy scenariusz oryginalny oraz Najlepszy film międzynarodowy). Nie oznacza to oczywiście, że Koreańczyk wcześniej nie próbował przebić się do szerszego widza. Twórca Parasite wyreżyserował również film Snowpiercer: Arka przyszłości, a także dobrze przyjętą produkcję Netfliksa Okja.

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego filmu Bong Joona-ho – Mickey 17. Obraz będzie ekranizacją powieści science fiction o tym samym tytule, a główną rolę zagra Robert Pattinson. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →