fot. PAP/EPA, fot. Marvel Studios

Joon-ho Bong, reżyser „Parasite”, zaprosił do współpracy gwiazdę Marvel Cinematic Universe

Podziel się newsem:

Według najnowszych informacji Joon-ho Bong, reżyser Parasite, współpracuje z Markiem Ruffalo, aktorem znanym m.in. z Marvel Cinematic Universe. To jednak nie koniec gwiazdorskiej obsady.

Joon-ho Bong pracuje z Markiem Ruffalo

Powołując się na serwis Deadline, polski oddział redakcji IGN donosi o kolejnych aktorach dołączających do obsady najnowszego filmu Joon-ho Bonga. Według zagranicznego medium do następcy Parasite dołączą m.in. Mark Ruffalo oraz Toni Collet. Negocjacje nad umową aktora rzekomo dobiegają końca. Oprócz wymienionej dwójki mówi się, że w filmie wystąpi również Naomi Ackie. Pod koniec stycznia pojawiły się także wieści, że w nadchodzącej produkcji Bonga pojawi się Robert Pattinson, który w marcu tego roku zaprezentował widzom swoją interpretację postaci Batmana.

Zobacz: Robert Pattinson wystąpi w nowym filmie reżysera Parasite?

Na razie nie podano wielu szczegółów dotyczących najnowszego filmu Koreańczyka. Produkcja na pewno powstanie przy wsparciu Warner Bros., a fabuła zostanie oparta na powieści Mickey7 autorstwa Edwarda Ashtona. Film zostanie w pełni napisany i wyreżyserowany przez Bonga dla jego firmy Offscreen. Nad pracami będą czuwać również Dooho Choi z Kate Street Company oraz Dede Gardner i Jeremy Kleiner z Plan B.

Joon-ho Bong przeniesie Parasite na mały ekran

Dziś mijają dokładnie trzy lata odkąd Parasite ukazał się na wielkim ekranie. Film okazał się ogromnym sukcesem, co przeniosło się również na zdobyte nagrody. Podczas gali Oscarów w 2020 roku dzieło otrzymało cztery statuetki w kategoriach Najlepszy film, Najlepszy reżyser, Najlepszy scenariusz oryginalny oraz Najlepszy film międzynarodowy. Budżet filmu wyniósł jedenaście milionów i czterysta tysięcy dolarów, natomiast box office osiągnął wynik niemal dwustu pięćdziesięciu dziewięciu milionów dolarów na całym świecie.

Jak podkreśla Deadline, Warner Bros. Pictures pracuje wraz z Bongiem nad specjalnym serialem opartym na wspomnianym filmie. Produkcja realizowana jest dla HBO. Jej producentami wykonawczymi będą Dooho Choi, Joon-ho Bong oraz Adam McKay oraz Kevin Messick.

Parasite – oficjalny zwiastun

Według najnowszych informacji Joon-ho Bong, reżyser Parasite, współpracuje z Markiem Ruffalo, aktorem znanym m.in. z Marvel Cinematic Universe. To jednak nie koniec gwiazdorskiej obsady. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →