kadr z filmu „Diabeł wcielony”

Robert Pattinson wystąpi w nowym filmie reżysera „Parasite”?


20 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Robert Pattinson być może pojawi się w nowym filmie reżysera Parasite. Joon-ho Bong chce obsadzić aktora w ekranizacji thrilleru science-fiction Mickey7 Edwarda Ashtona.

Robert Pattinson i Joon-ho Bong. Name more iconic duo

Ostatnie projekty aktora były nadzwyczaj dobrymi strzałami. Nawet jeśli film ostatecznie uchodził za średni (na przykład The Devil All the Time, 2020), jego role totalnie nie budziły zastrzeżeń, ba, wyciągały z produkcji tyle, ile mogły. Lata 2019-2022 wypadają u niego bardzo mocno, poczynając od drugoplanowej, acz bardzo wyraźnie zarysowanej postaci w Królu z Timothéem Chalametem, poprzez Lighthouse, Tenet i kończąc na marcowej premierze Batmana.

Aktorska przyszłość Roberta Pattinsona zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco, jeśli pogłoski i spekulacje faktycznie staną się ciałem i wkrótce będziemy mogli go oglądać w najnowszym filmie Joon-ho Bonga, znanego przede wszystkim z oscarowego Parasite.

Przeczytaj: Mroczny i brutalny. Mamy pierwszy zwiastun The Batman z Robertem Pattinsonem w roli głównej!

Mickey7 – umieranie to tylko rozgrzewka

Koreański reżyser prowadzi obecnie rozmowy z wytwórnią Warner Bros. na temat ekranizacji nadchodzącej powieści Edwarda Ashtona, Mickey7. Książka opowiada o „Niezniszczalnym”, klonie zaprojektowanym do najcięższych prac z największym prawdopodobieństwem śmierci podczas ich wykonywania. Po każdym zgonie avatar regeneruje się i zachowuje większość swoich wspomnień. Po sześciu samobójczych misjach Mickey zaczyna rozumieć warunki, na jakich pracuje. Podczas kolonizacji lodowej planety Niflheim klon zostaje uznany za zaginionego. Udaje mu się przeżyć, lecz nie może powrócić do bazy – został już zastąpiony przez swego następcę, a zduplikowani „Niezniszczalni” zostają poddani utylizacji. Mikcey7 jest zdeterminowany, by przetrwać.

Robert Pattinson jest brany pod uwagę do roli tytułowego Mickey’ego i podobno wypadł jako najbardziej imponujący kandydat. Co sądzicie o takim castingu? Czy Pattinson sprawdzi się w roli? I czy możemy już domniemywać kinowy hit?

Robert Pattinson być może pojawi się w nowym filmie reżysera Parasite. Joon-ho Bong chce obsadzić aktora w ekranizacji thrilleru science-fiction Mickey7 Edwarda Ashtona. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →