kadr z filmu "The Batman"

Batman” z nowym zwiastunem. Sprawiedliwość i zemsta


19 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Batman to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Do sieci trafił trzeci zwiastun filmu. Produkcja pojawi się w kinach w marcu i bez wątpienia okaże się hitem.

Batman – mroczny i ponury. Nowy obraz bohatera z Gotham City

Wiele było już ekranizacji przygód bohatera z Gotham City, wielu reżyserów ujawniło swoją wizję walki z mrokiem i degrengoladą panującą w tym mieście, w końcu: wielu aktorów zmierzyło się ze sportretowaniem Bruce’a Wayne’a. Casting do filmu Matta Reevesa budził początkowo różne emocje – fani uniwersum DC bojkotowali wybór Roberta Pattinsona, jako odtwórcę Batmana, bazując na jego kreacji w Zmierzchu. Seria filmów, która wyszła w latach 2008-2012 oczywiście niewiele ma wspólnego z teraźniejszym warsztatem Pattinsona, który może pochwalić się doświadczeniem, występami w ciekawych, często nawet niszowych produkcjach oraz naprawdę mocnymi rolami.

Najnowszy Batman ukaże się w kinach 4 marca 2022, wiadomo również, że niedługo później trafi na streamingi. Za pośrednictwem platformy HBO MAX będzie dostępny od 19 kwietnia, czyli lekko ponad miesiąc później. Portal streamingowy póki co nie obsługuje Polski, lecz wkrótce ma się to zmienić i HBO MAX wejdzie na rodzimy rynek – prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Przeczytaj: Najnowszy Batman był inspirowany Kurtem Cobainem

batman zwiastun premiera robert pattinson

Kinowy blockbuster. Prognozy wcale nie nad wyraz

Hype na najnowszy film z uniwersum DC nakręca się równomiernie, właściwie od pierwszych zdjęć z planu, po każdy kolejny zwiastun. Batman Matta Reevesa wygląda po prostu bardzo dobrze, a konkurencję ma sporą – choćby w postaci trylogii Nolana.

Trzecia zapowiedź filmu pokazuje jego przekrojowość – od efektów, po emocje. Superbohaterskie kino, ale pogłębione. Takie, które koniecznie trzeba zobaczyć na dużym ekranie.

BATMAN – Oficjalny zwiastun #3 PL

Batman to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Do sieci trafił trzeci zwiastun filmu. Produkcja pojawi się w kinach w marcu i bez wątpienia okaże się hitem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →