“The Batman” Bena Afflecka nie trafi do kin?


02 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów Warnera może w ogóle nie trafić do kin. Ben Affleck nie jest przekonany, czy ma dobry pomysł nowego Batmana.

O The Batmana dopytywali Bena Afflecka dziennikarze The Guardian. Reżyser, scenarzysta i gwiazda tego projektu nie miał wiele do zdradzenia, bo okazało się, że film nie ma nawet scenariusza. Affleck przyznał, że jeśli nie znajdzie dobrego pomysłu, to nie będzie kręcić filmu na siłę.

To oznacza, że The Batman jest na razie jedynie konceptem, dalekim od realizacji. Na razie wiadomo jedynie, że głównym czarnym charakterem ma być Deathstroke, które zagra Joe Manganiello.

The Batman nie ma też jeszcze daty premiery. Jeszcze niedawno Affleck sugerował, że zdjęcia miały zacząć się w pierwszej połowie tego roku.

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów Warnera może w ogóle nie trafić do kin. Ben Affleck nie jest przekonany, czy ma dobry pomysł nowego Batmana. O The Batmana dopytywali Bena Afflecka dziennikarze The Guardian. Reżyser, scenarzysta i gwiazda tego projektu nie miał wiele do zdradzenia, bo okazało się, że film nie ma nawet scenariusza. Affleck przyznał, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →