kadr z trailera filmu „Hypnotic”

Ben Affleck w nowym thrillerze Roberta Rodrigueza. Jest zwiastun „Hypnotic”


04 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Hypnotic z Benem Affleckiem ma skupić się na historii detektywa, który bada sprawę swojej zaginionej córki.

Ben Affleck w surrealistycznym thrillerze

Minęło już 4 lata od ostatniej filmowej produkcji w reżyserii Roberta Rodrigueza. Reżyser, znany z takich produkcji, jak Sin City: Miasto grzechu, serii filmów o Maczecie, ale też o Małych Agentach, szykuje powrót do świata wielkiego kina. Do sieci trafił trailer filmu Hypnotic z Benem Affleckiem w roli głównej. Aktor wcieli się w detektywa, badającego serię przestępstw związanych z zaginięciem jego córki. Wraz z towarzyszącą mu medium (w tej roli Alice Braga), Affleck jest ścigany przez widmo, które jak sądzi główny bohater, jest kluczem do odnalezienia córki. Oprócz Bragi do głównego bohatera w obsadzie dołączą JD Pardo, Hala Finley, Dayo Okeniyi, Jeff Fahey, Jackie Earle Haley i William Fichtner. Równie ciekawe jak trailer i opis fabuły są także okoliczności powstawania filmu, który trafi do kin 12 maja.

Trailer filmu Hypnotic

Zawiłe losy Hypnotica

Jak przyznał sam Robert Rodriguez w rozmowie z Deadline, powstanie Hypnotica z Affleckiem w roli głównej planował od dwóch dekad. Podczas pandemii wirusa COVID-19, gdy wreszcie udało się rozpocząć zdjęcia, trzykrotnie przerywano produkcję. W międzyczasie upadł główny inwestor i dystrybutor, firma Solstice, a sam film został obłożony pozwem ubezpieczeniowym. Ponadto Hypnotic spędził dwa lata w postprodukcji.

Hypnotic z Benem Affleckiem ma skupić się na historii detektywa, który bada sprawę swojej zaginionej córki. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Ben Affleck w surrealistycznym thrillerze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →