kadr z filmu „Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy Odjazd"

„Mali Agenci” zaczną od zera. Netflix zaprezentuje reboot serii


27 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Jedna z popularniejszych serii filmów familijnych początku XXI wieku, Mali Agenci, dostanie reboot od Netflixa. Sprawdź szczegóły.

Mali Agenci powrócą w reboocie

Netflix zapowiedział reboot Małych Agentów, jednej z kultowych serii filmów familijnych. Poznaliśmy podtytuł filmu, Armaggedon, a także część składu osobowego, który odpowiada za produkcję. Scenariusz stworzył Robert Rodriguez, twórca oryginalnych Małych Agentów, dla którego jest to druga współpraca z Netflixem (pierwsza przy okazji filmu Będziemy bohaterami). W obsadzie znaleźli się Gina Rodriguez, Everly Carganilla, Connor Esterson, a także gwiazda filmu Shazam! Zachary Levi. Nie jest znana nawet przybliżona data premiery. Pewne jest, że nie zobaczymy już w roli głównej rodziny Cortezów, a całkiem nowe postacie. Netflix dostarcza jednak krótki opis fabuły:

Historia rozgrywa się po tym, jak dzieci największych tajnych agentów nieświadomie pomogły twórcy gier udostępnić wirusa, który pozwala mu kontrolować całą technologię na świecie. Dzieci muszą stać się tajnymi agentami, aby uratować rodziców i świat

Netflix.

Platforma wzięła już raz na warsztat serię, tworząc serial animowany o podtytule Kluczowa misja.

Mali Agenci: Kluczowa misja trailer

Familijny hit

Mali Agenci byli jednym z największych hitów kina familijnego na początku XXI wieku. Seria doczekała się aż czterech części, z czego ostatnia, zatytułowana Wyścig z czasem 4D, ukazała się dekadę po premierze „jedynki” i stanowiła oficjalne zamknięcie serii. Przez lata w filmach Roberta Rodrigueza wystąpiły takie gwiazdy kina jak Antonio Banderas, Jessica Alba, czy Sylvester Stallone, choć ten ostatni raczej nie będzie dobrze wspominał swojego udziału w Małych Agentach 3D: Trójwymiarowy Odjazd. Za udział w tym filmie został bowiem „nagrodzony” Złotą Maliną za najgorszy występ drugoplanowy za rolę złowrogiego Zabawkarza.

Jedna z popularniejszych serii filmów familijnych początku XXI wieku, Mali Agenci, dostanie reboot od Netflixa. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Mali Agenci powrócą w reboocie Netflix zapowiedział reboot Małych Agentów, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →