materiały prasowe

Jason Momoa potwierdza: Ben Affleck zagra Batmana w nowym „Aquamanie”


29 lipca 2022

Podziel się newsem:

Wydawało się, że przygoda Bena Afflecka w roli Batmana się zakończyła. Okazuje się jednak, że aktor wcieli się w postać Człowieka-Nietoperza w kolejnej części przygód Aquamana.

Ben Affleck powróci jako Batman

Po zawirowaniach związanych z Ligą Sprawiedliwości Zacka Snydera zdawało się, że był to ostatni występ Bena Afflecka w roli Batmana, tym bardziej po premierze Batmana w reżyserii Matta Reevesa, gdzie w rolę Człowieka-Nietoperza wcielił się Robert Pattinson. Okazuje się jednak, że to nie koniec „Bruce’a Wayne’a Afflecka”. Za pośrednictwem swojego Instagrama Jason Momoa, a więc aktor wcielający się w Aquamana, potwierdził, że Ben Affleck wystąpi w roli Batmana w nadchodzącym filmie o przygodach władcy Atlantydy. Premiera filmu Aquaman i Zaginione Królestwo planowana jest na marzec 2023.

Zdjęcie z Instagrama Jasona Momoa z Benem Affleckiem

Amber Heard w obsadzie czy poza nią?

Powrót Bena Afflecka nie będzie jednak raczej najciekawszym wątkiem związanym z obsadą w filmie. Wszystko za sprawą Mery, postaci granej przez Amber Heard, która po przegranym „procesie dekady” ze swoim byłym mężem Johnnym Deppem nie ma najlepszej prasy. Fani Aquamana wystosowali wręcz petycję o usunięcie postaci granej przez Heard. Jak zakończyła się ta sprawa? Ciężko jak na ten moment przewidywać. Doniesienia medialne mówią zarówno o usunięciu Mery, jak i o pozostawieniu, a wręcz rozwinięciu wątku tej postaci (podaje hiszpańska Marca). Podczas procesu Amber Heard mówiła o tym, że walczyła o to, by pozostać w obsadzie. Jak wiemy, udało jej się to, jednak nie ma pewności, w jakim wymiarze czasowym i czy w ogóle grana przez nią Mery pojawi się w ostatecznej wersji filmu.

Wydawało się, że przygoda Bena Afflecka w roli Batmana się zakończyła. Okazuje się jednak, że aktor wcieli się w postać Człowieka-Nietoperza w kolejnej części przygód Aquamana. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Ben […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →