materiały prasowe

Jason Momoa potwierdza: Ben Affleck zagra Batmana w nowym “Aquamanie”


29 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wydawało się, że przygoda Bena Afflecka w roli Batmana się zakończyła. Okazuje się jednak, że aktor wcieli się w postać Człowieka-Nietoperza w kolejnej części przygód Aquamana.

Ben Affleck powróci jako Batman

Po zawirowaniach związanych z Ligą Sprawiedliwości Zacka Snydera zdawało się, że był to ostatni występ Bena Afflecka w roli Batmana, tym bardziej po premierze Batmana w reżyserii Matta Reevesa, gdzie w rolę Człowieka-Nietoperza wcielił się Robert Pattinson. Okazuje się jednak, że to nie koniec “Bruce’a Wayne’a Afflecka”. Za pośrednictwem swojego Instagrama Jason Momoa, a więc aktor wcielający się w Aquamana, potwierdził, że Ben Affleck wystąpi w roli Batmana w nadchodzącym filmie o przygodach władcy Atlantydy. Premiera filmu Aquaman i Zaginione Królestwo planowana jest na marzec 2023.

Zdjęcie z Instagrama Jasona Momoa z Benem Affleckiem

Amber Heard w obsadzie czy poza nią?

Powrót Bena Afflecka nie będzie jednak raczej najciekawszym wątkiem związanym z obsadą w filmie. Wszystko za sprawą Mery, postaci granej przez Amber Heard, która po przegranym “procesie dekady” ze swoim byłym mężem Johnnym Deppem nie ma najlepszej prasy. Fani Aquamana wystosowali wręcz petycję o usunięcie postaci granej przez Heard. Jak zakończyła się ta sprawa? Ciężko jak na ten moment przewidywać. Doniesienia medialne mówią zarówno o usunięciu Mery, jak i o pozostawieniu, a wręcz rozwinięciu wątku tej postaci (podaje hiszpańska Marca). Podczas procesu Amber Heard mówiła o tym, że walczyła o to, by pozostać w obsadzie. Jak wiemy, udało jej się to, jednak nie ma pewności, w jakim wymiarze czasowym i czy w ogóle grana przez nią Mery pojawi się w ostatecznej wersji filmu.

Wydawało się, że przygoda Bena Afflecka w roli Batmana się zakończyła. Okazuje się jednak, że aktor wcieli się w postać Człowieka-Nietoperza w kolejnej części przygód Aquamana. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →