Kadr z teledysku „Dwóch największych świętych”

„How about some hardcore?” – pyta Hans 52 i prezentuje kolejny singiel z nowej płyty


03 czerwca 2022

Podziel się newsem:

W sieci znalazł się trzeci kawałek promujący album 8122, nowe wydawnictwo Hansa 52 powstałe przy współpracy z producentem o ksywie Folku. Sprawdź szczegóły.

HANS x Folku | 8122 | Dwóch największych świętych

Dwóch największych świętych, co tu dużo mówić, znasz ich doskonale – święty spokój i święty kompromis. Patroni wszelkiego zastoju i stagnacji, rezygnacji i poddania, nudy i rutyny, walkowera, remisu, białej flagi. Klasyczny, toczący się bit i Hans wyszczekujący do niego tak jak za starych, dawnych czasów. 52 dębiec się kłania. „How about some hardcore?” Miłego odbioru!

– czytamy w opisie piosenki

Nowa płyta i ostatnie ruchy Hansa 52

Nowa płyta rapera o tytule 8122 dostępna jest w przedsprzedaży na oficjalnej stronie 52. Premiera zaplanowana jest na czerwiec 2022. Szczegóły takie jak tracklista czy lista gości nie są jeszcze znane, artysta udostępnił jednak poligrafię:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FRONT-OKLADKI.jpg
Okładka albumu 8122

Przeczytaj także: KęKę z nowym gościnnym występem. Tym razem w utworze Planetar Mustafy

Dotychczasową dyskografię twórcy, który zasłynął z działalności w duecie 52 Dębiec, zamyka krążek TÖLGY FÖLD z 2020. Nie była to płyta solowa, a nagrana wspólnie z Deepem ze wspomnianego 52.

Hans 52 – TÖLGY FÖLD – tracklista

01. Nuntius Preorderus
02. Pajac Kultury
03. Gdybym Tylko
04. Renoma
05. Chapeau Bas
06. Nie Bój Się Dziecko
07. Ściema
08. Uwaga-Uwaga
09. HU-3
10. Tyle Razy Przegrywałem
11. Ad Vocem
12. ISO2019
13. Lekkoduch
14. Problemy2
15. Idziemy

TÖLGY FÖLD – odsłuch albumu

Przeczytaj także: Janusz Walczuk, Pezet, Bedoes i dziesiątki innych gwiazd. Kolejna dawka ogłoszeń Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

W sieci znalazł się trzeci kawałek promujący album 8122, nowe wydawnictwo Hansa 52 powstałe przy współpracy z producentem o ksywie Folku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →