materiały promocyjne

Pijany i przebrany za Deppa Jason Momoa miał nękać Amber Heard na planie „Aquamana 2”


11 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Aktor Jason Momoa chciał, żeby Amber Heard straciła pracę w filmie Aquaman 2. A przynajmniej tak twierdzi aktorka, która zarzuca koledze zakulisowe złośliwości.

Jason Momoa przebrany za Deppa?

Nie milkną echa najgłośniejszego procesu medialnego od lat, czyli sporu o zniesławienie między byłymi partnerami, Johnnym Deppem a Amber Heard. Fani aktora mieli zapłacić za udostępnienie dokumentów sądowych ze sprawy Depp vs. Heard. Wynika z nich, że kobieta podczas sesji terapeutycznych oskarżyła o nękanie kolegę z serii Aquaman. Jason Momoa – który gra w filmie tytułową rolę – miał przebrać się za Deppa, upić się i nalegać, by aktorkę zwolniono.

„Jason powiedział, że chce, żebym została zwolniona” – czytamy w zapiskach. Amber Heard dodała, że był pod wpływem alkoholu, ubrany jak jej były partner. Miał mieć nawet na sobie pierścionki w stylu Johnny’ego.

jason momoa, aquaman 2
materiały promocyjne

Amber Heard miała zostać zwolniona z Aquamana

Jak podaje „Variety”, przedstawiciele Jasona odmówili komentarza. Wypowiedział się natomiast rzecznik DC, odpowiedzialny za realizację filmu „Aquaman i Zaginione Królestwo”, gdzie aktorzy grają główne role. Twierdzi, że Momoa „zachowywał się profesjonalnie”. Inny informator portali mówi, że „na planie nigdy nie pojawia się pijany”.

Źródło bliskie aktorce twierdzi, że jej prawnicy sprzeciwiali się udostępnieniu notatek z terapii. Można w nim znaleźć również zażalenie, że reżyser filmu James Wan nie wspierał jej wystarczająco na planie i była traktowana źle z powodu sporu z byłym mężem. Informacji jak na razie nie potwierdzono, choć „Variety” przekonuje, że Amber Heard prawie została zwolniona z powodu „braku chemii” między nią a Momoą, a nie z powodu spraw prywatnych aktorki. W sprawie miał interweniować sam Elon Musk, jej były chłopak, grożąc Warnerowi.

Aktor Jason Momoa chciał, żeby Amber Heard straciła pracę w filmie Aquaman 2. A przynajmniej tak twierdzi aktorka, która zarzuca koledze zakulisowe złośliwości. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Jason Momoa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →