kadr z filmu „Dziennik zakrapiany rumem” (fot. mat. prasowe)

Johnny Depp kontra Amber Heard. Tym razem na ekranie. Powstał film o procesie dekady


16 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Od zakończenia głośnej sprawy minęły ledwo trzy miesiące, a już powstał film. Produkcja odtwarzająca przebieg sprawy Johnny Depp kontra Amber Heard zadebiutuje jeszcze we wrześniu!

Johnny Depp kontra Amber Heard już niedługo na ekranach

Tego, że filmowcy wykorzystają sprawę Johnny Depp kontra Amber Heard do stworzenia filmu lub serialu, można się było spodziewać. Któż jednak podejrzewałby, że stanie się to tak szybko? Hot Take: The Depp/Heard Trial zaczął powstawać tuż po zakończeniu procesu, aby jak najlepiej uchwycić emocje, które towarzyszyły milionom ludzi śledzących proces krok po kroku. W rolę Johnny’ego Deppa wcieli się Mark Hapka, z kolei postać Amber Heard odegra Megan Davis. W filmie zagrają także Melissa Marty (jako prawniczka Deppa, Camille Vasquez) oraz Mary Carrig (prawniczka Heard, Elaine Bredehoft). Obraz Sary Lohman trafi już 30 września na darmową platformę streamingową Tubi.

Hot Take: The Depp/Heard Trial to jeden z wielu aktualnych, ważnych kulturowo filmów, które powstały w wyniku naszej współpracy z platformą Tubi. Pokazując widzom historie, które tak jak ta są aktualne i mają wpływ na społeczeństwo, sprawiamy, że jest to warta obejrzenia pozycja dla każdego fana popkultury lub celebrity drama

– komentuje Hannah Pillemer z wytwórni MarVista.

Od początku, od początku

Proces pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard został ochrzczony największą sprawą dekady i był jak dotąd niewątpliwie największym medialnym wydarzeniem w 2022 roku. Aktor pozwał swoją byłą żonę o zniesławienie. Heard przedstawiła się jako ofiara przemocy domowej, co doprowadziło Deppa do utraty wielu filmowych kontraktów i ostracyzmu. Aktor zażądał od swojej byłej żony pięćdziesięciu milionów dolarów odszkodowania i po trwającym półtora miesiąca procesie, na początku czerwca sąd w Wirginii wydał wyrok na korzyść Johnny’ego Deppa. Amber Heard została zobowiązana do zapłaty piętnastu milionów dolarów odszkodowania, a ona sama miała otrzymać dwa miliony dolarów odszkodowania wyrównawczego.

Sprawdź także: Johnny Depp, Amber Heard i koniec historycznego procesu [opinia]

Od zakończenia głośnej sprawy minęły ledwo trzy miesiące, a już powstał film. Produkcja odtwarzająca przebieg sprawy Johnny Depp kontra Amber Heard zadebiutuje jeszcze we wrześniu! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →