kadr z traileru filmu „The Flash”

Michael Keaton jako Batman w zwiastunie filmu „The Flash


26 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W najnowszym trailerze filmu The Flash Michael Keaton powraca do roli Batmana. Jego postać będzie mentorem tytułowego bohatera.

Michael Keaton, czyli powrót legendy

W nowym trailerze filmu The Flash pojawił się Michael Keaton. Po raz pierwszy od 1992 roku wcielił się on w rolę Batmana (wystąpił wówczas w Powrocie Batmana). Aktor, który przez wielu uznawany jest za najlepszego odtwórcę roli Bruce’a Wayne’a, będzie w nowym filmie DC pełnił funkcje mentora Flasha. Co ciekawe, na ekranie przez moment pojawi się także Batman grany przez Bena Afflecka, jednak zaryzykujemy stwierdzenie, że to nie on będzie główną atrakcją filmu. Premiera The Flash 16 czerwca, a poniżej znajdziecie nowy trailer:

Trailer filmu The Flash

Problemy prawne Ezry Millera

To czy The Flash ujrzy światło dzienne było mocno niepewne, choć film od dawna był ukończony. Wszystko przez ciągnące się od ponad roku problemy prawne odtwórcy głównej roli, Ezry Millera. Wszystko zaczęło się, gdy w marcu 2022 roku został on aresztowany za wszczęcie awantury w jednym z barów, jednak kolejne zarzuty są dużo poważniejsze. Aktor został oskarżony o zaopatrywanie nieletniej osoby w używki i stosowanie wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej. Oskarżenie wystosowali rodzice Tokaty Iron Eyes, która spotkała Millera w 2016 roku. Miała wówczas 12 lat i nawiązała z nim bliższą relację. Aktor miał wtedy 23 lata. W 2017 roku dziewczyna miała pojawić się z nim między innymi w Londynie, na planie filmu Fantastyczne zwierzęta. Rodzice twierdzą, że aktor dostarczał jej alkohol, marihuanę i LSD, a jego wpływ na nastolatkę doprowadził do tego, że w grudniu zeszłego roku porzuciła naukę w prywatnej szkole w Massachusetts. Jak wynika z pozyskanych przez magazyn „People” dokumentów sądowych, Miller miał przejąć kontrolę nad Tokatą, stosując techniki manipulacyjne podobne do tych, które wykorzystują sekty. Jak więc to możliwe, że The Flash się ukaże? W sierpniu 2022 roku Ezra Miller wydał oświadczenie w rozmowie z Variety:

Po przejściu przez czas intensywnego kryzysu teraz rozumiem, że cierpię na złożone problemy ze zdrowiem psychicznym i rozpocząłem leczenie. Chcę przeprosić wszystkich, których zaalarmowałem i zdenerwowałem swoim przeszłym zachowaniem. Jestem zobowiązany do wykonania niezbędnej pracy, aby wrócić do zdrowego, bezpiecznego i produktywnego etapu w moim życiu

No cóż, jak się okazuje, czasem wystarczy po prostu przeprosić. Nie wiadomo jednak tylko, jak to przełoży się na oglądalność filmu.

W najnowszym trailerze filmu The Flash Michael Keaton powraca do roli Batmana. Jego postać będzie mentorem tytułowego bohatera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Michael Keaton, czyli powrót […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →