“Nie czas umierać”, “Batman”, “Diuna” – kolejne duże premiery filmowe przełożone


06 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Powiększa się liczba premier filmowych, które z powodu pandemii są przełożone na kolejne lata. Wśród najbardziej wyczekiwanych tytułów znalazły się chociażby: Nie czas umierać, Diuna czy Batman.

Premiera nowego Bonda – Nie czas umierać znów przełożona

Film w reżyserii Cary’ego Joji Fukanagi, w którym po raz ostatni w rolę Jamesa Bonda wciela się Daniel Craig, pierwotnie miał wejść na ekrany kin w kwietniu tego roku. Jego premiera została przełożona ze względu na zamknięcie kin w związku z rozprzestrzeniającą się na całym świecie pandemią koronawirusa. Nowa data, czyli 20 listopada również jest już nieaktualna. Najnowsza część przygód Agenta 007 ukaże się dopiero w przyszłym roku, a dokładnie 2 kwietnia.

Premiera Nie czas umierać, 25. filmu z serii o przygodach Jamesa Bonda, zostanie przesunięta na 2 kwietnia 2021. Wszystko po to, aby mogli go zobaczyć w kinach widzowie na całym świecie. Rozumiemy, że opóźnienie to jest dla naszych widzów rozczarowujące, ale z niecierpliwością czekamy na podzielenie się filmem w przyszłym roku.

producenci filmu: Michael G. Wilson i Barbara Broccoli

Kilka dni temu do sieci trafił oficjalny teledysk to utworu promującego film – No Time To Die w wykonaniu Billie Eilish.

Billie Eilish – No Time To Die

Batman, Diuna – Warner Bros przekłada premiery filmów

Na przełożenie premier swoich produkcji zdecydował się także Warner Bros. Wyczekiwanego nowego Batmana z Robertem Pattinsonem w roli głównej zobaczymy dopiero 4 marca 2022 roku. Przełożona została także premiera Diuny Denisa Villeneuve’a z Timothée Chalametem. Film miał trafić na srebrne ekrany w grudniu tego roku. Przyjdzie nam jednak poczekać prawie rok dłużej – nowa data to 1 października 2021 roku.

Sieć Cineworld zamyka kina w USA i Wielkiej Brytanii

Odwoływanie tegorocznych dużych premier filmowych spowodowało, że Cineworld Group, czyli druga co do wielkości sieć kin na świecie (w Polsce funkcjonuje jako Cinema City), zdecydowała o zamknięciu wszystkich swoich kin w USA i Wielkiej Brytanii. Wskutek tego działania pracę straci ok. 45 tysięcy osób.

W odpowiedzi na tę wiadomość, Katarzyna Opertowska, dyrektor marketingu Cinema City Poland, wydała oświadczenie, w którym informuje, że obecnie wszystkie kina Cinema City pozostają otwarte.

Dopóki będziemy mogli wyświetlać odpowiednią ilość najnowszych produkcji i pozwolą na to względy sanitarne, dołożymy wszystkich starań, aby nasze kina pozostały czynne. W Polsce kina Cinema City są otwarte, a w naszym repertuarze pojawiają się kolejne premiery, na których seanse zapraszamy wszystkich widzów.

Nie czas umierać, Batman, Diuna - premiery filmów przełożone

Powiększa się liczba premier filmowych, które z powodu pandemii są przełożone na kolejne lata. Wśród najbardziej wyczekiwanych tytułów znalazły się chociażby: Nie czas umierać, Diuna czy Batman. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →