Jest pierwszy zwiastun filmu “Diuna” w reżyserii Denisa Villeneuve’a


10 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Film Denisa Villeneuve’a to nowa ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta. Zobaczcie pierwszy zwiastun Diuny z Timothée Chalametem w roli głównej.

Jest pierwszy zwiastun nowej ekranizacji Diuny. Kiedy premiera?

To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych tego roku. W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun nowej adaptacji Diuny Franka Herberta. W filmie zobaczymy przede wszystkim Timothée Chalameta w roli Paula Atrydy. Na ekranie pojawią się także m.in. Rebecca Ferguson, Zendaya, Stellan Skarsgård, Josh Brolin, Charlotte Rampling, Oscar Isaac, Jason Momoa, Dave Bautista oraz Javier Bardem. Za reżyserię odpowiada Denis Villeneuve, autor takich produkcji jak Nowy początek czy Blade Runner 2049.

Film trafi na ekrany kin 18 grudnia 2020 roku. Zobaczcie pierwszy zwiastun:

Diuna – oficjalny zwiastun

Diuna – opis fabuły

Akcja Diuny dzieje się w bardzo odległej przyszłości na pustynnej planecie Arrakis, zwanej także Diuną. Jest to jedyne miejsce we wszechświecie, gdzie wydobywa się melanż – cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul. Nikczemny ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać tak łatwo planety swoim wrogom. Bo kto włada Diuną, ten włada całym wszechświatem.


Powieść science-fiction autorstwa Franka Herberta została wydana po raz pierwszy w 1966 roku, szybko stając się światowym bestsellerem. Pierwsza ekranizacja powstała w 1984 roku, a za jej reżyserię odpowiada David Lynch. W obsadzie znaleźli się m.in. Kyle MacLachlan, Parick Stewart, Virginia Madsen czy Sting.

Film Denisa Villeneuve’a to nowa ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta. Zobaczcie pierwszy zwiastun Diuny z Timothée Chalametem w roli głównej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jest pierwszy zwiastun nowej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →