fot. Pełna Sala

Oscary 2022 okraszone nowymi nazwiskami. Kto dołączy do znanych nam już gospodarzy gali?


04 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Oscary 2022 z zupełnie nowymi prezenterami. Wśród nich Lady Gaga, Kevin Costner i Zoë Kravitz.

Oscary 2022 w świetle reflektorów

Tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów została właśnie uświetniona kilkoma wielkimi nazwiskami. Do ogłoszonych nam już wcześniej gospodarzy – Wandy Sykes, Amy Schumer i Reginy Hall – na scenie dołączy kilku poprzednich zwycięzców, nominowanych i gospodarzy, aby wręczyć złote statuetki. Na pierwszej liście znajdują się Kevin Costner, Zoë Kravitz, Lady Gaga, Rosie Perez, Chris Rock i Yuh-Jung Youn. Prawdopodobnie nie jest to jej koniec i zostanie ona powiększona o kilka kolejnych nazwisk w nadchodzących tygodniach.

Lady Gaga Oscary 2022
Lady Gaga, kadr z filmu Narodziny Gwiazdy/ fot. Netflix

Wielkie gwiazdy na wielkiej gali

Zoë Kravitz która to jedna z gwiazd najnowszego filmu Batman. Jest jedyną prezenterką, która wcześniej nie była związana z ceremonią. Otrzymała jednak wiele nominacji w innych konkursach za rolę w takich projektach, jak High Fidelity, X-Men: First Class i The Road Within. Lady Gaga i Kevin Costner to znane już nazwiska, które na swoich półkach mają już Oscara Gaga za Narodziny gwiazdy, a Costner za Taniec z wilkami.

Do grona prezenterów dołączą wcześniej ogłoszeni gospodarze, a cała impreza ugości zaproszonych w Dolby Theatre w Kalifornii. To właśnie tam zostaną wybrane najlepsze ubiegłoroczne kreacje kinowe.

Filmy inspirują nas, bawią i jednoczą nas na całym świecie. Taki jest właśnie cel tegorocznego programu i cieszymy się, że możemy powitać tak gwiezdny skład, który dołączy do nas na scenie rozdania Oscarów, aby pomóc nam uczcić potęgę filmu i uhonorować najlepszych w tworzeniu filmów roku

– mówi Will Packer.

Przeczytaj także: Oscary 2022 – głosowanie na najpopularniejszy film nadal trwa. Kto prowadzi w zestawieniu?

Oscary robią w tym roku spore zamieszanie. Jakie niespodzianki zostaną jeszcze ujawnione podczas prezentacji pożądanych nagród Hollywood? 94. gala rozdania Oscarów zostanie wyemitowana na żywo 27 marca o 20:00 czasu wschodniego na antenie ABC.

Oscary 2022 z zupełnie nowymi prezenterami. Wśród nich Lady Gaga, Kevin Costner i Zoë Kravitz. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Oscary 2022 w świetle reflektorów Tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →