Facebook

Beyoncé z muzycznym kandydatem do Oscara? Posłuchajcie „Be Alive”!


12 listopada 2021

Podziel się newsem:

Beyoncé zaprezentowała dziś swój nowy utwór – Be Alive, który promuje film King Richard: Zwycięska rodzina. Chodzą słuchy, że artystka ma szansę na muzycznego Oscara!

Beyoncé – już nie na szczycie, ale wciąż w znakomitej formie

Peak swojej kariery muzycznej amerykańska gwiazda muzyki rozrywkowej, Beyoncé, z pewnością ma już za sobą. Mimo to artystka ani nie zawiesiła swojego mikrofonu na kablu, ani nie odcina wciąż kuponów od swoich największych sukcesów z przeszłości. Przeciwnie – konsekwentnie i w spokojnym tempie tworzy nowe rzeczy, które nieustannie zachwycają miliony jej fanów na całym świecie.

Beyoncé Be Alive z filmu King Richard: Zwycięska rodzina
Beyoncé / Facebook

Beyoncé jako gwiazda mniejszych i większych ekranów

Beyoncé to jednak nie tylko gwiazda globalnych scen muzycznych. Artystka równie dobrze odnalazła się w świecie filmu. Na swoim koncie ma już kilka mniejszych i większych ról, dubbingów czy ścieżek dźwiękowych. Jednym z największych tego typu projektów jest chociażby jej ostatni album z 2020 roku ze ścieżką dźwiękową do remake’u filmu Król Lew.

Zobacz również: Beyoncé ze zjawiskowym klipem do utworu „Brown Skin Girl” z „Króla Lwa”

Beyoncé z utworem do filmu King Richard: Zwycięska rodzina

Dziś Beyoncé stawia kolejny solidny krok w swojej działalności muzyczno-filmowej. Najnowsza premiera artystki w postaci singla Be Alive to utwór promujący film King Richard: Zwycięska rodzina. Ta chwytliwa, energetyczna kompozycja o pulsacyjnym rytmie, zawierająca teaser najlepszych umiejętności wokalnych amerykańskiej wokalistki, opowiada historię tenisistek, sióstr Williams oraz ich ojca, Richarda Williamsa (w tej roli Will Smith), którą rozszerza promowany przez nią film.

Beyoncé Be Alive z filmu King Richard: Zwycięska rodzina
King Richard: Zwycięska rodzina – plakat filmu

Dramat w reżyserii Reinaldo Marcusa Greena wejdzie do polskich kin już 3 grudnia, ale zapowiadający go utwór w wykonaniu BeyoncéBe Alive, możecie posłuchać już dzisiaj. W środowiskach filmowych mówi się o nim jako o silnym kandydacie do muzycznego Oscara. Przekonajcie się sami, czy słusznie!

BeyoncéBe Alive, posłuchaj!

Beyoncé zaprezentowała dziś swój nowy utwór – Be Alive, który promuje film King Richard: Zwycięska rodzina. Chodzą słuchy, że artystka ma szansę na muzycznego Oscara! Beyoncé – już nie na szczycie, ale wciąż w znakomitej formie Peak swojej kariery muzycznej amerykańska gwiazda muzyki rozrywkowej, Beyoncé, z pewnością ma już za sobą. Mimo to artystka ani […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →