fot. Getty Images

Oscary 2022 – głosowanie na najpopularniejszy film nadal trwa. Kto prowadzi w zestawieniu?


22 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Oscary 2022 na Twitterze uruchomiły głosowanie na najpopularniejszy film ubiegłego roku. Mogą wziąć w nim udział wszyscy. Zwycięski film zostanie wyróżniony podczas tegorocznej gali.

Głosowanie na zdobywcę Oscara nadal trwa

Na Twitterze trwa właśnie wyścig, który ma na celu wyłonić najpopularniejszy według widzów film ubiegłego roku. W głosowaniu może wziąć udział każdy za pomocą użycia hashtagu #OscarsFanFavorite. Głosowanie trwa do 3 marca, a film z największą liczbą głosów zostanie wyróżniony podczas gali, która odbędzie się 27 marca 2022 roku. Jeśli myślicie, że produkcją, która na ten moment prowadzi w zestawieniu, jest Spider-Man: Bez drogi do domu, to uwaga, spojler – nie jest to on.

spider-man no way home peter parker tom holland box office marvel mcu sony
fot. materiały promocyjne

Pająk kontra Kopciuszek

Informację ujawnił nam portal Deadline, według którego w trwającym głosowaniu Oscarów z ogromną przewagą dominuje film, który pojawił się na platformie Amazon Prime Video pod tytułem Cinderella (Kopciuszek).

Przeczytaj także: „Kopciuszek” w zupełnie nowej, musicalowej interpretacji. Amazon Prime podważa klasyczny happy end

Wiele osób jest zaskoczonych takim obrotem spraw, ponieważ przyznają, że o tej produkcji nie mieli w ogóle pojęcia, albo najzwyczajniej w świecie ich po prostu nie zaskoczyła. Z kolei druga połowa fanów nie jest ani trochę zdziwiona, ponieważ przyznają, że taki obrót spraw jest spowodowany odegraniem głównej roli przez Camilę Cabello, która ma jeden z największych fandomów na świecie. Czy więc znajdujący się obecnie na drugiej lokacie Spider-Man: Bez drogi do domu ma jeszcze szansę pokonać Kopciuszka i zgarnąć pierwsze miejsce w nowej kategorii na gali Oscarów? Jak na razie musiałby on liczyć na naprawdę potężną mobilizację fanów Marvela, ale jest to jednak możliwe.

Kopciuszek Amazon Prime premiera zwiastun
Wygrywający głosowanie Oscarów Kopciuszek (kadr z filmu) / fot. Amazon Prime

W ogłoszeniu Deadline możemy także przeczytać, że dzięki inicjatywie i mobilizacji fanów początkowe głosowanie wygrywał film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Jak się jednak okazało – w walce o pierwsze miejsce mogą brać udział tylko tytuły, które spełniają zasady Akademii Filmowej. Film Snydera ich jednak nie spełnia i głosy na niego zostaną anulowane.

Oscary 2022 na Twitterze uruchomiły głosowanie na najpopularniejszy film ubiegłego roku. Mogą wziąć w nim udział wszyscy. Zwycięski film zostanie wyróżniony podczas tegorocznej gali. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →