Facebook

Florence and the Machine wracają na scenę w 2022 roku. Będzie też nowy album?


20 października 2021

Podziel się newsem:

Florence and the Machine pojawili się na plakacie hiszpańskiej edycji festiwalu Mad Cool 2022. Nadchodzi początek nowej ery w karierze zespołu?

Koniec urlopu Florence and the Machine

Zdaje się, że trwający od 2019 roku urlop sceniczny zespołu Florence and the Machine powoli dobiega końca. Nazwa brytyjskiej formacji, ze zjawiskową Florence Welch na czele, pojawiła się właśnie na przyszłorocznych plakatach dwóch europejskich festiwali – NOS Alive 2022 w Portugalii oraz Mad Cool 2022 w hiszpańskim Madrycie, gdzie zespół zagra w roli headlinera u boku takich gwiazd jak Muse, Queens of the Stone Age, Imagine Dragons, The Killers, Kings of Leon, Metallica, Twenty One Pilots, Placebo, Pixies, Faith No More, Glass Animals, Foals, Alt-J, Royal Blood, Sam Fender i wielu innych.

Florence and the Machine koncerty nowy album 2022
Florence and the Machine na Mad Cool Festival 2022

Florence and the Machine wróci do Polski?

Powrót Florence and the Machine na scenę nie tylko oznacza możliwość, że brytyjski zespół w przyszłym roku ponownie odwiedzi Polskę, gdzie ma wielu oddanych fanów. FATM gra w Polsce niemal przy każdej możliwej okazji, więc jeśli szykuje się jakaś festiwalowa objazdówka po Europie, to jest niemal pewnym, że grupa zahaczy również o polski przystanek. Najbardziej prawdopodobny zdaje się być w tym przypadku powrót na którąś z imprez organizowanych przez agencję koncertową Alter Art. Być może wielki come back na openerowy main stage?

Florence and the Machine na Open’er Festival 2016

Nowa muzyka od Florence and the Machine nadchodzi? Wszystko na to wskazuje!

Koncertowy powrót Florence and the Machine wzmaga jednak również dyskusje na temat nowego albumu grupy, który według kuluarowych doniesień – jest już w drodze! Z nieoficjalnych informacji wynika, że pierwszych nowości spod szyldu Florence and the Machine możemy spodziewać się już na początku 2022 roku. Jak myślicie, jaki muzyczny kierunek obierze zespół na swoim kolejnym wydawnictwie?

Florence and the Machine koncerty nowy album 2022
Florence and the Machine, fot. Bonecutter Photography

Florence and the Machine pojawili się na plakacie hiszpańskiej edycji festiwalu Mad Cool 2022. Nadchodzi początek nowej ery w karierze zespołu? Koniec urlopu Florence and the Machine Zdaje się, że trwający od 2019 roku urlop sceniczny zespołu Florence and the Machine powoli dobiega końca. Nazwa brytyjskiej formacji, ze zjawiskową Florence Welch na czele, pojawiła się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →