Zła passa polskich festiwali trwa. Kolejny artysta odwołuje swój koncert


13 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

To już kolejny raz, gdy na chwilę przed festiwalem jeden z głównych artystów wydaje ogłoszenie, że nie może przyjechać. Tym razem ofiarą padł Kraków Live Festival.

Alter Art to agencja muzyczna, która ma pod sobą najważniejsze polskie festiwale, takie jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival czy Kraków Live Festival. W tym roku jej przedstawiciele mają wyjątkowo mocno pod górkę.

Nie dość, że tegoroczne line-upy nie zachwycają jakoś szczególnie w porównaniu z poprzednimi latami, to jeszcze na każdym z powyższych festiwali któryś z głównych artystów wypadał tuż przed startem imprezy.

Orange Warsaw Festival 2019

Zła passa rozpoczęła się już przy Orange Warsaw Festival. Tam, na miesiąc przed imprezą swój koncert odwołała headlinerka drugiego dnia – Cardi B. Na jej miejsce wskoczyła jednak natychmiastowo Miley Cyrus, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Wokalistka pojawiła się w Polsce po raz pierwszy i przyciągnęła na festiwal wielu fanów.

Miley Cyrus – Mother’s Daughter

Open’er Festival 2019

Kolejny był Open’er Festival. Niecałe dwa tygodnie przed otwarciem festiwalowych bram organizatorzy opublikowali oświadczenie, że Lil Uzi Vert nie wystąpi. Na jego miejsce szybko wskoczył A$AP Rocky, ku uciesze wielu fanów. Jednak i on finalnie nie dotarł do Gdyni, Na kilka dni przed koncertem raper trafił do więzienia w Szwecji za pobicie.

Wydawać by się mogło, że Alter Art stoi pod ścianą, jednak organizatorzy wyszli z tej kłopotliwej sytuacji z twarzą. Ekspresowo udało im się sprowadzić do polski jeszcze lepsze zastępstwo – Stormzy dał jeden z lepszych koncertów tej edycji.

stormzy - Opener 2019

Kraków Live Festival 2019

To wciąż nie koniec potyczek polskich festiwali w tym roku. Na horyzoncie coraz wyraźniej rysuje się Kraków Live Festival – ostatnie tak duże wydarzenie pod szyldem Alter Art. Tu również nie obyło się bez problemów. Ogłoszona niedawno BANKS właśnie odwołała swój koncert z powodów zdrowotnych.

Wciąż czekamy na informacje o zmianach w harmonogramie Kraków Live Festival. W poprzednich przypadkach zastępstwa okazywały się zdecydowanie lepsze, więc mamy nadzieję, że i tym razem Alter Art podoła wyzwaniu i zaskoczy nas czymś ciekawym!


Odwoływane koncerty w Polsce to jednak nie tylko fatum festiwali. Kilka dni temu agencja Live Nation poinformowała o tym, że nie odbędzie się długo wyczekiwany koncert Ariany Grande w Krakowie.

To już kolejny raz, gdy na chwilę przed festiwalem jeden z głównych artystów wydaje ogłoszenie, że nie może przyjechać. Tym razem ofiarą padł Kraków Live Festival. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →