Nowe ogłoszenie na Kraków Live Music Festival

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kraków Live Music Festival 2019 coraz bliżej! Właśnie poznaliśmy kolejnego artystę, który wystąpi podczas wydarzenia. Sprawdźcie, kto zagra!

Kraków Live Music Festival startuje już niedługo! 16 oraz 17 sierpnia w Krakowie, na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego będziemy mogli podziwiać największe gwiazdy światowej muzyki popularnej. Mimo, że do imprezy pozostały zaledwie trzy tygodnie – organizatorzy wciąż zaskakują nowymi ogłoszeniami! Sprawdźcie, kto tym razem dołączył do line-upu krakowskiego festiwalu.

BANKS na Kraków Live Festival

Najnowsze z nich zapowiada, że do polski przyjedzie BANKS! Jedna z najciekawszych artystek współczesnego alternatywnego popu, która dopiero co wydała swój trzeci album zatytułowany III.

BANKS – III, posłuchaj

Artystka swoją karierę rozpoczęła w 2013 roku od reklamy Victoria’s Secret. Dziś jest jedną z najpopularniejszych światowych gwiazd, którą zapraszają największe festiwale. W Krakowie wokalistka zagra 16 sierpnia! Koniecznie wybierzcie się na jej koncert.

BANKS na Kraków Live Music Festival

Kraków Live Music Festival – kto wystąpi?

Oprócz BANKS, Kraków Live Music Festival będzie gościł w tym roku wiele innych dużych nazw. Wśród nich znajdują się Post Malone, Years  Years, Macklemore, DJ Snake oraz Calvin Harris. Nie zabraknie również polskich akcentów w postaci Natalii Nykiel, Rosalie., Króla, Marceliny, Krzysztofa Zalewskiego, grupy PRO8L3M i wielu innych.

Kraków Live Festival kto zagra

Czekamy na kolejne ogłoszenia!

Nie przegapcie tego ogromnego święta muzyki w Krakowie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: