Wystartowała sprzedaż biletów na Juwenaliowy Festiwal Hip-Hop w Kielcach. Wiemy, kto wystąpi

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Studenci w Kielcach nie mają powodów do narzekania. W ramach tegorocznych Juwenaliów zorganizowano festiwal hip-hopowy, na którym zagrają czołowi przedstawiciele tego gatunku. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Scyzoryk, scyzoryk, tak na mnie wołają!

Tak właśnie w 1995 roku w utworze Scyzoryk rapował Liroy, który co prawda w Kielcach się nie urodził, ale z tym miastem ma wiele wspólnego. Pisząc o kieleckim rapie grzech nie wspomnieć Wzgórza Ya-Pa 3, w którego skład wchodził chociażby Borixon. Natomiast sam skład zaliczany jest do prekursorów polskiego rapu.

Liroy & Wzgórze YA-PA 3 – Scyzoryk

Ponadto efekty współpracy WYP3 z Warszafskim Deszczem zapisały się złotymi zgłoskami na kartach historii polskiego hip-hopu. Z Kielc pochodzą także Tau, czy Kajman. Stolicę województwa świętokrzyskiego można zatem uznać za jeden z najważniejszych punktów na mapie rozwoju polskiej kultury hip-hop.

Warszafski Deszcz feat. Wzgórze YA-PA 3 – Ja Mam To Co Ty

Juwenaliowy Festiwal Hip-Hop – line-up

Co prawda na Juwenaliowym Festiwalu nie pojawią się przedstawiciele kieleckiej sceny, jednak zaproszeni goście należą do ścisłej czołówki tego gatunku w Polsce. Na scenę w kieleckiego Amfiteatru Kadzielnia wystąpią Paluch, O.S.T.R., Sarius i Tymek. Trzeba przyznać, że ekipa jest bardzo zróżnicowana. Jeżeli chodzi o Palucha i Sariusa, to mogliście usłyszeć ich wspólny numer na niedawno opublikowanym albumie BOR Crew.

Sarius x Paluch – Ziom z Papieru

Natomiast O.S.T.R. niedawno wydał swój 23. solowy album zatytułowany GNIEW. Krążek już w dniu premiery pokrył się Złotem. Ostry również zdecydował się na bardzie ciekawą i niecodzienną formę promocji w postaci filmu krótkometrażowego, o którym pisaliśmy tutaj.

O.S.T.R. – Son Goku

Jeżeli chodzi o Tymka, to powiedzieć, że raper jest zapracowany to mało. Aktualnie raper jest w trakcie promocji swojego nadchodzącego krążka FIT, oraz kolejnego albumu zatytułowanego Piacevole, nagranego we współpracy z producentem favstem.

Juwenaliowy Festiwal Hip-Hop w Kielcach, 15.05.2020 – kup bilety

juwenaliowy festiwal hip-hop

Jeśli chcecie wybrać się na Juwenaliowy Festiwal Hip-Hop, bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Jednak jest mały haczyk, ponieważ miejsce w kieleckim amfiteatrze jest ograniczone. Natomiast bilet studencki możecie oczywiście zakupić po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Juwenaliowy Festiwal Hip-Hop | 15.05.2020

Biletomat.pl
od 25  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.