Karolina Czarnecka

Karolina Czarnecka

9 lipca 2021, Piątek

Plener Promienista

Promienista 27a, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 5.06.2021 PRZENIESIONY na 9.07.2021

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.

W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”. Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na Pol’and’Rock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.

W listopadzie 2019 r. ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.

W maju 2020 r. artystka wysłała pocztówkę-klip z Wyspy Kwarantanna do piosenki „Polska musi uwierzyć w miłość”, a latem ukazał się singiel „Pielgrzymka”, w którym gościnnie rapuje Sarius.

Karolina Czarnecka w sieci:

 

www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial

 

 

www.instagram.com/Karolina_Czarnecka_

 

 

www.youtube.com/KarolinaCzarneckaOfficial

 

 

https://spoti.fi/2KzS8lW

 

Posłuchaj i zobacz:

„Pielgrzymka” feat. Sarius: https://youtu.be/VvaxrExzvOs

„Módl się za nami”: https://youtu.be/GFygQ1B0Z3E

„Trzydzieści”: https://youtu.be/Z2it2DKiSjA

„Polska musi uwierzyć w miłość”: https://youtu.be/XDPhPbJfpR8

„Mój pokój”: https://youtu.be/1Dl-4D6qwLI

„Anaruk”: https://youtu.be/agc_pOojTvQ

„Za siedmioma blokami”: https://youtu.be/FSegFlhFYrg

„Hera koka hasz LSD”: https://youtu.be/i_yIxAsR534

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Karolina Czarnecka | 9 lipca 2021, Piątek, Plener Promienista

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także