GoGo Penguin | Warszawa

4 czerwca 2023, Niedziela

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Brytyjskie trio GoGo Penguin powraca z nowym, porywającym albumem “Everything Is Going to Be OK”, którego premiera planowana jest na kwiecień nakładem Sony Music XXIM!🐧 Z tej okazji nieco ponad rok po swoim ostatnich koncercie zespół powróci do Polski i wystąpi w warszawskiej Progresji.

Naładowani optymizmem związanym z nową wytwórnią, perkusistą oraz nieco zmienionym brzmieniem muzycy rozpoczynają następny, wyzwolony muzycznie rozdział. “Everything Is Going to Be OK” to materiał, który zrodził się w ciężkich dla grupy czasach. Gdy muzycy przechodzili przez różne życiowe turbulencje studio okazało się dla nich prawdziwą odskocznią od problemów. Rezultatem jest płyta, która odwzorowuje siłę zrodzoną ze zrozumienia i empatii emanujących wewnątrz zespołu. Przez ciężkie okresy w życiu trzeba przechodzić razem, a wszystko będzie dobrze – z takim przekazem GoGo Penguin już niedługo wyruszą na serię koncertów, podczas której 4 czerwca wystąpią w Warszawie.

GOGO PENGUIN

📅4.06.2023
📍Warszawa, Progresja

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡GOGO PENGUIN ( Anglia / Sony Music XXIM) – jazz, muzyka eksperymentalna

🌐 www.facebook.com/Gogopenguin
🌐 www.instagram.com/gogo_penguin

🔊”Hopopono”: www.youtube.com/watch?v=-UtAV_azaBc
🔊”Window”: www.youtube.com/watch?v=gvUv99tT8jU
🔊”Bardo”: www.youtube.com/watch?v=lDLzlsf0McM

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

GoGo Penguin | Warszawa | 4 czerwca 2023, Niedziela, Progresja

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →