Wyczekiwany krążek Tymka już dostępny

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tymek długo kazał czekać swoim fanom na ten album. Na szczęście FIT jest już dostępny do odsłuchu. Wśród gości prawdziwa plejada raperów i producentów. Słuchamy!

Czy Tymek faktycznie jest FIT?

Na te pytanie odpowiedzieć może sam raper, albo jego trener personalny. Natomiast na najnowszym krążku Tymka znajdziecie za to całą masę featów. Swoje zwrotki dograli między innymi Kizo, Bonson, Tede, Oki, Deys, Trill Pem, PlanBe, Dryja, Wac Toja, Qry czy Holak. Natomiast za bity odpowiadają w głównej mierze Michał Graczyk, 2K, SHDOW, FantØm, oraz 2Latefor.

Tymek feat. Trill Pem, Tede – Rainman

Jeżeli liczba gości Wam nie zaimponowała, to może zrobią to single, ponieważ FIT promowały takie utwory jak Rainman, czy Anioły i Demony, które grały chyba w każdej rozgłośni radiowej w Polsce. Jak mówi sam Tymek, FIT to dopasowanie, dążenie do celu. Ale i przyjaźń, współpraca miłość, styl i praca nad samym sobą. Czy taki jest ten album, najprostszym rozwiązaniem, aby się o tym przekonać będzie po prostu przesłuchanie go w całości.

Tymek – FIT – posłuchaj albumu

Natomiast jeżeli jesteście fanami fizycznych nośników, to w dalszym ciągu możecie zamawiać limitowaną wersję tego krążka. Ostatnimi czasy raperzy prześcigają się jeżeli chodzi o pomysły dotyczące Edycji Specjalnych preorderów swoich albumów.

Tymek - preorder

Tymek nie pozostał w tyle, ponieważ limitowany preorder FIT, oprócz krążka, zawiera także figurkę, grę memory, chipsy i tazosy. Ponadto, wybrane zamówienia mają możliwość otrzymania kuponu na tatuaż, wizytę u barbera, czy możliwość treningu personalnego. Zamówienia możecie składać na stronie freshndope.net

Nie tylko FIT

W 2020 roku od Tymka powinien pojawić się jeszcze jeden album zatytułowany Piacevole. Jego premiera na ten moment nie jest znana, jednak preorder ma wystartować już niebawem. W sieci natomiast znajduje się już kilka singli promujących ten krążek.

Tymek – Syrop

Piacevole, to efekt współpracy Tymka i producenta o pseudonimie Favst, który maczał palce przy utworach chociażby Kartky’ego

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.