Holak w urodzinowym utworze PŁATKA, zobacz DOROSŁOŚĆ

Podziel się newsem:

Płatek właśnie skończył 28 lat. Z tej okazji wypuścił nowy numer, w którym wziął udział Holak. Posłuchaj!

Reklama

PŁATEK

Kim jest właściwie PŁATEK? W 2013 roku pojawił się w znanym programie telewizyjnym – Must Be The Music – Tylko Muzyka. Jeszcze wcześniej, w konkursie Zrób Głośniej! na OFF Festivalu wygrał koncert właśnie na tym, jednym z najbardziej prestiżowych festiwali w Polsce.

PŁATEK pochodzi z Częstochowy, a mieszka w Warszawie. Przedstawia się jako punk-rapowy przedstawiciel młodej sceny. W muzyce jest bardzo ekspresyjny. Na koncertach daje z siebie wszystko tańcząc, śpiewając, krzycząc i nierzadko uszkadzając któryś z elementów otoczenia. 

Tworzy kolektyw raperów PNG, w którym obok niego znajdują się również Holak, Jordah, Abel, RAU, Król Świata oraz Włodi. To właśnie w barwach tej grupy ukaże się jego album Lura. W dniu swoich 28 urodzin PŁATEK podzielił się kolejnym utworem promującym tę płytę.

PNG BOYS; HOLAK, KRÓL ŚWIATA, JORDAH PNG, ABEL, R.A.U. – ŻÓŁĆ

PŁATEK ft. Holak – DOROSŁOŚĆ

Tytuł nowego kawałka PŁATKA to DOROSŁOŚĆ. W nagraniu wziął udział kolega rapera z grupy PNG Holak, a za produkcję odpowiada Jordah. W klipie pojawiają się również inne znane osobistości – znany tatuator Trash Todd oraz niepokorny fotograf współpracujący między innymi z marką MISBHV Łukasz Jasiukowicz.

PŁATEK – Lura

Lura ma się ukazać jesienią 2019 roku. Jak dotąd album promowały single Psy oraz Chciałbym umrzeć latem. PŁATEK zapowiedział, że na płycie pojawią się też RAU Performance oraz Ptakova. Holak zaprojektuje również okładkę płyty.

Płatek właśnie skończył 28 lat. Z tej okazji wypuścił nowy numer, w którym wziął udział Holak. Posłuchaj! PŁATEK Kim jest właściwie PŁATEK? W 2013 roku pojawił się w znanym programie telewizyjnym – Must Be The Music – Tylko Muzyka. Jeszcze wcześniej, w konkursie Zrób Głośniej! na OFF Festivalu wygrał koncert właśnie na tym, jednym z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także