kadr z teledysku

Wyciekł niepublikowany utwór Kubana


25 października 2021

Podziel się newsem:

W Internecie pojawił się niepublikowany dotychczas utwór Kubana. Nie wiadomo, kto stoi za upublicznieniem piosenki. Mamy przesłanki do stwierdzenia, kiedy powstał Debiutanta.

Kuban z „nowością”

Według jednego z internautów Kuban nagrał utwór Debiutant w 2018 roku. Aktualnie utwór znajduje się na YouTube jako Niepubliczny na kanale mlodyrafi, gdzie regularnie publikowane są leaky m.in. twórczości Pikersa czy Vkiego.

Kuban – Debiutant

Raper wróci z nową płytą?

Od dłuższego czasu środowisko hip-hopowe w Polsce zachodzi w głowę, czy w ogóle doczekamy się nowej płyty Kubana. Kilka osób powiązanych z branżą stwierdziło, że raper pracuje nad kolejnym materiałem, jednak do tej pory nie wiadomo na jakim etapie są prace.

Ostatnim aktem aktywności rapera był udział w #Hot16Challange2 w maju zeszłego roku. Zwrotka zaczyna się wersem Niby wyleciałem z rapgry, a to plotki są jak ch*j, co może dać nadzieje na powrót Kubana na scenę. Do dalszej zabawy zostali wówczas zaproszeni Pyskaty, Siwers, Reno oraz komik Rafał Pacześ.

Kuban – #Hot16Challange2

Cztery lata od ostatniej płyty

Dotychczasowym końcem dyskografii rapera jest Myślisz jeszcze? z 2017 roku. Kubano oddał w ręce słuchaczy 18 premierowych utworów, które spotkały się z mieszanym odbiorem. Album promowały takie single, jak Flatera, Mamy swoje za uszami, Jak na ironię i Jak gdyby nic. Żaden z wymienionych utworów nie zszedł poniżej progu dwóch milionów odsłon pod teledyskiem.

Kuban – Mamy swoje za uszami

Zobacz: TOP 5 raperów, którzy wzięli udział w Młodych Wilkach i powinni zrobić większe zasięgi

Po premierze Myślisz jeszcze? raper rozpoczął publikację kolejnych utworów. Single spotkały się z bardzo chłodnym odbiorem przez słuchaczy, co doprowadziło do usunięcia piosenek z Internetu. Oprócz wcześniej wspomnianego udziału w #Hot16Challange2 na oficjalnym kanale Kubano widnieją jeszcze dwa utwory po płycie. Jednym z nich jest Nie znałem Cię, natomiast drugim Sami Swoi w kooperacji ze Szpakiem.

Kuban x Szpaku – Sami swoi

W Internecie pojawił się niepublikowany dotychczas utwór Kubana. Nie wiadomo, kto stoi za upublicznieniem piosenki. Mamy przesłanki do stwierdzenia, kiedy powstał Debiutanta. Kuban z „nowością” Według jednego z internautów Kuban nagrał utwór Debiutant w 2018 roku. Aktualnie utwór znajduje się na YouTube jako Niepubliczny na kanale mlodyrafi, gdzie regularnie publikowane są leaky m.in. twórczości Pikersa […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →