kadr z klipu do utworu „pamiętam siebie” kubana i bedoesa

Kuban z Bedoesem prezentują „Pamiętam siebie”. Nadchodzi „Spokój.”


02 lutego 2023

Podziel się newsem:

Kuban prezentuje trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty Spokój. To jego wielki powrót po 6 latach.

Powrót po latach

Do sieci trafił trzeci singiel promujący nadchodzący album Kubana. Po Na okrągło i Jak nie wrócę po północy, nagranym wspólnie ze Szpakiem, przyszedł czas na Pamiętam siebie z gościnnym udziałem Bedoesa. Bit do utworu wyprodukował favst, a klip jest dziełem Pawła Powolnego. Nowy album Kubana, Spokój., zadebiutuje w marcu tego roku. Wciąż dostępny do kupienia jest preorder krążka, w różnych wariantach, a także merch. Album można zakupić w dwóch wariantach: preorderowym boxie i preorderze deluxe.

Z opisu produktu można wywnioskować wyłącznie, że pierwszy z wymienionych pakietów będzie zawierać krótkometrażowy dokument, lecz to nie wszystko, co przygotowali twórcy. Sam film najpewniej będzie dotyczył kilkuletniej nieobecności rapera (poza oczywiście drobnymi wyjątkami, o których poniżej). Nie znamy jednak jeszcze tracklisty Spokoju. Możemy się więc jedynie domyślać, czy lista gości na albumie zamknie się na Bedoesie i Szpaku, czy doczekamy się kolejnych gościnek. Tymczasem sprawdzajcie Pamiętam siebie.

Kuban ft. Bedoes – Pamiętam siebie (prod. favst)

Czekając na Kubana

Obecną dyskografię rapera zamyka Myślisz jeszcze? ze stycznia 2017 roku. Album sprzedał się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio Video przyznał Kubanowi Złotą Płytę. Wydawnictwo promowały takie single, jak Było, nie minęłoJak na ironię czy Mamy swoje za uszami. Po wydaniu wspomnianego albumu raper opublikował kilka singli, które finalnie zniknęły z internetu. Jedyne piosenki, które ostały się po czasie po Myślisz jeszcze? to Sami swoi z udziałem SzpakaNie znałem Cię i zwrotka na #hot16challange2, która szczególnie mocno rozbudziła nadzieje fanów.

Kuban prezentuje trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty Spokój. To jego wielki powrót po 6 latach. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Powrót po latach Do sieci trafił […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →