fot. kadr z teledysku „na okrągło"

Kuban wrócił! Singiel i preorder albumu już dostępne


08 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ruszyła promocja powrotnego albumu Kubana. Raper opublikował nie tylko teledysk, ale rozpoczął też przedsprzedaż albumu.

Kubano wraca z albumem

Dzisiejsza data dla wielu będzie symboliczna. O 14:00 na kanale Kubana pojawił się jego nowy utwór promujący kolejne wydawnictwo. Singiel na okrągło wyprodukował Favst. Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Macieja Buchwalda. Utwór zadebiutował nakładem wytwórni dobzi ludzie., co świadczy o tym, że Kuban wrócił już na dobre.

Kuban – na okrągło

Zobacz: Kuban wraca po latach. Ruszyła akcja promocyjna

Wraz z premierą klipu ruszyła przedsprzedaż albumu. Powrotne wydawnictwo rapera nazywać się będzie spokój. i trafi na rynek już 24 lutego przyszłego roku. W oficjalnym sklepie wytwórni znajdziemy merch oraz album w dwóch wariantach: preorderowym boxie i preorderze deluxe. Z opisu produktu można wywnioskować wyłącznie, że pierwszy z wymienionych pakietów będzie zawierać krótkometrażowy dokument, lecz to nie wszystko, co przygotowali twórcy. Sam film najpewniej będzie dotyczył kilkuletniej nieobecności rapera poza drobnymi wyjątkami. W sieci dostępna jest już też okładka albumu.

Spokojnie.
Kuba najpierw wygada się na albumie

– głosi enigmatyczny opis wydawnictwa.

Obecną dyskografię rapera zamyka Myślisz jeszcze? ze stycznia 2017 roku. Album sprzedał się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio Video przyznał Kubanowi Złotą Płytę. Wydawnictwo promowały takie single, jak Było, nie minęło, Jak na ironię czy Mmay swoje za uszami. Po wydaniu wspomnianego albumu raper opublikował kilka singli, które finalnie zniknęły z internetu. Jedyne piosenki, które ostały się po czasie po Myślisz jeszcze? to Sami swoi z udziałem Szpaka, Nie znałem Cię i zwrotka na #hot16challange2.

Kuban #HOT16CHALLENGE2

Ruszyła promocja powrotnego albumu Kubana. Raper opublikował nie tylko teledysk, ale rozpoczął też przedsprzedaż albumu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Kubano wraca z albumem Dzisiejsza data […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →