fot. kadr z teledysku „na okrągło"

Kuban wrócił! Singiel i preorder albumu już dostępne


08 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Ruszyła promocja powrotnego albumu Kubana. Raper opublikował nie tylko teledysk, ale rozpoczął też przedsprzedaż albumu.

Kubano wraca z albumem

Dzisiejsza data dla wielu będzie symboliczna. O 14:00 na kanale Kubana pojawił się jego nowy utwór promujący kolejne wydawnictwo. Singiel na okrągło wyprodukował Favst. Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Macieja Buchwalda. Utwór zadebiutował nakładem wytwórni dobzi ludzie., co świadczy o tym, że Kuban wrócił już na dobre.

Kuban – na okrągło

Zobacz: Kuban wraca po latach. Ruszyła akcja promocyjna

Wraz z premierą klipu ruszyła przedsprzedaż albumu. Powrotne wydawnictwo rapera nazywać się będzie spokój. i trafi na rynek już 24 lutego przyszłego roku. W oficjalnym sklepie wytwórni znajdziemy merch oraz album w dwóch wariantach: preorderowym boxie i preorderze deluxe. Z opisu produktu można wywnioskować wyłącznie, że pierwszy z wymienionych pakietów będzie zawierać krótkometrażowy dokument, lecz to nie wszystko, co przygotowali twórcy. Sam film najpewniej będzie dotyczył kilkuletniej nieobecności rapera poza drobnymi wyjątkami. W sieci dostępna jest już też okładka albumu.

Spokojnie.
Kuba najpierw wygada się na albumie

– głosi enigmatyczny opis wydawnictwa.

Obecną dyskografię rapera zamyka Myślisz jeszcze? ze stycznia 2017 roku. Album sprzedał się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio Video przyznał Kubanowi Złotą Płytę. Wydawnictwo promowały takie single, jak Było, nie minęło, Jak na ironię czy Mmay swoje za uszami. Po wydaniu wspomnianego albumu raper opublikował kilka singli, które finalnie zniknęły z internetu. Jedyne piosenki, które ostały się po czasie po Myślisz jeszcze? to Sami swoi z udziałem Szpaka, Nie znałem Cię i zwrotka na #hot16challange2.

Kuban #HOT16CHALLENGE2

Ruszyła promocja powrotnego albumu Kubana. Raper opublikował nie tylko teledysk, ale rozpoczął też przedsprzedaż albumu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kubano wraca z albumem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →