materiały prasowe / fot. Piotr Pytel

Kuban tytułuje się „Magistrem sztuki” na nowym singlu


02 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kuban prezentuje czwarty singiel ze swojego nadchodzącego albumu Spokój. Na Magistrze sztuki prezentuje nieco inną stylistykę niż do tej pory.

Inny niż dotychczas

Czy to Kuban, na jakiego czekało wielu słuchaczy? Czwarty singiel ze Spokoju. zatytułowany Magister sztuki to inna niż odsłona rapera z Opoczna niż w dotychczasowych utworach z nowego albumu. Bardziej niż na śpiew postawił tym razem na swój warsztat czysto rapowy i umiejętność pisania kąśliwych wersów. Za bit do singla odpowiada favst, a klip jest dziełem Shootme. Spokój., zadebiutuje w marcu tego roku. Wciąż dostępny do kupienia jest preorder krążka, w różnych wariantach, a także merch. Album można zakupić w dwóch wariantach: preorderowym boxie i preorderze deluxe.

Z opisu produktu można wywnioskować wyłącznie, że pierwszy z wymienionych pakietów będzie zawierać krótkometrażowy dokument, lecz to nie wszystko, co przygotowali twórcy. Sam film najpewniej będzie dotyczył kilkuletniej nieobecności rapera (poza oczywiście drobnymi wyjątkami, o których poniżej). Nie znamy jednak jeszcze tracklisty Spokoju. Możemy się więc jedynie domyślać, czy lista gości na albumie zamknie się na Bedoesie i Szpaku, czy doczekamy się kolejnych gościnek. Tymczasem sprawdzajcie Magistra sztuki.

kuban – magister sztuki (prod. favst)

Czekając na Kubana

Obecną dyskografię rapera zamyka Myślisz jeszcze? ze stycznia 2017 roku. Album sprzedał się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio Video przyznał Kubanowi Złotą Płytę. Wydawnictwo promowały takie single, jak Było, nie minęłoJak na ironię czy Mamy swoje za uszami. Po wydaniu wspomnianego albumu raper opublikował kilka singli, które finalnie zniknęły z internetu. Jedyne piosenki, które ostały się po czasie po Myślisz jeszcze? to Sami swoi z udziałem SzpakaNie znałem Cię i zwrotka na #hot16challange2, która szczególnie mocno rozbudziła nadzieje fanów.

Kuban tytułuje się „Magistrem sztuki” w nowym singlu
fot. Piotr Pytel

Kuban prezentuje czwarty singiel ze swojego nadchodzącego albumu Spokój. Na Magistrze sztuki prezentuje nieco inną stylistykę niż do tej pory. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Inny niż dotychczas Czy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →