fot. materiały promocyjne

Kuban wraca po latach. Ruszyła akcja promocyjna


06 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Od ostatniej płyty Kubana minęło już pięć lat. Wygląda na to, że wkrótce otrzymamy nowości od rapera.

Kuban wraca do rapu

Ponad dwa lata temu, w ramach akcji #hot16challange2, Kuban po raz ostatni dał o sobie znać. Wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych rapera pojawił się ruch, który jasno sugeruje, że raper wkrótce wyda kolejny album lub przynajmniej nowy utwór.

Zobacz: Polski słuchacz nie nauczył się czekać, czyli dlaczego nie czekam na powrót Kubana [opinia]

W tym samym momencie Kuban ustawił nowy awatar na fanpage’u na Facebooku, na Instagramie znów pojawiły się jego zdjęcia, uruchomił stronę dobziludzie.com i opublikował zdjęcie muralu z kodem QR prowadzącym do wspomnianego adresu, który zawieszono w Opocznie. Znajdziemy tam krótkie wideo, w którym pojawiają się Żabson i Mirosław Zbrojewicz, parafrazując jedną frazę z filmu Chłopaki nie płaczą. Akcję promocyjną poprzedziły ostatnie doniesienia na temat pracy Kubana w jednym z programów Onetu.

Minęło pół dekady od ostatniego albumu

Obecnie dyskografię rapera wieńczy Myślisz jeszcze? wydane w styczniu 2017 roku nakładem wytwórni Dobzi Ludzie. Godzinny materiał promowały takie single jak Było, nie minęło, Mamy swoje za uszami czy Jak na ironię. Przyjęcie albumu nie było jednoznaczne, lecz nie przeszkodziło to całkiem dobrej sprzedaży. Krążek przekroczył piętnaście tysięcy egzemplarzy nakładu, za co Związek Producentów Audio Video przyznał artyście Złotą Płytę.

Po wydaniu Myślisz jeszcze? Kuban zaczął publikować kolejne utwory. Te spotkały się jednak z negatywnym odbiorem i zniknęły z internetu. Na kanale rapera, oprócz #hot16challange2, znajdziemy jeszcze Nie znałem Cię i Sami swoi ze Szpakiem.

Kuban – Myślisz jeszcze? – odsłuch albumu

Od ostatniej płyty Kubana minęło już pięć lat. Wygląda na to, że wkrótce otrzymamy nowości od rapera. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kuban wraca […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →