fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram rapera

Zeamsone publikuje pierwszy singiel po wydaniu płyty


29 listopada 2022

Podziel się newsem:

Zeamsone opublikował pierwszy singiel od czasu wydania albumu. Wraz z utworem ukazał się teledysk.

Zeamsone z nowościami

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel Zeamsone zatytułowany 20k. Raper po raz kolejny udowodnił swoją wszechstronność i niezależność twórczą, odpowiadając nie tylko za tekst, ale także produkcję, mix i mastering oraz produkcję teledysku, który ukazał się na jego kanale w południe. Reżyserii wideo podjął się Paweł Świdnicki.

Zobacz: Zeamsone odsłania kolejne fragmenty swojego UNIWERSUM

Na razie wspomniany singiel funkcjonuje jako luźny utwór, który nie zapowiada żadnego materiału. Nie wiadomo, czy w przyszłości będzie inaczej, jednak po wcześniejszych działaniach rapera można przypuszczać, że 20k zasili tracklistę kolejnego materiału w jego dyskografii.

Zeamsone – 20k

Raper wrócił po dłuższej nieobecności

Obecnie dorobek artystyczny Zeamsone wieńczy UNIWERSUM. Blisko godzinne wydawnictwo trafiło na rynek pod koniec lipca tego roku. Krążek ukazał się nakładem gospodarza we współpracy z polskim oddziałem Universal Music. Obok niego wystąpili m.in. VNM i Koneser, a materiał promowały single takie jak Cena Ambicji, Palm Angels i BIO. Album zadebiutował na drugim miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży, przegrywając jedynie z Ucztą Sanah, jednocześnie wyprzedzając Renaissance Beyonce.

Przeczytaj także: Wielki wysyp leaków. Do sieci trafiły niepublikowane numery m.in. Quebonafide, Kubana czy Szpaka

Artysta powraca bogatszy o nowe doświadczenia i jest odpowiedzialny za brzmienie oraz produkcję muzyczną znacznej większości albumu. Klimat projektu jest niezwykle zróżnicowany – od twardzieli po bardziej emocjonalne numery

– zachęcają wydawcy.

Zeamsone – UNIWERSUM – odsłuch albumu

Powyższy album to pierwszy wydany przez rapera materiał po niemal dwuletniej ciszy wydawniczej. 734 GUITARS ukazało się w listopadzie 2020. UNIWERSUM trafiłoby w ręce słuchaczy prędzej, jednak przeszkodziły w tym leaki, które trafiły do internetu.

Zeamsone opublikował pierwszy singiel od czasu wydania albumu. Wraz z utworem ukazał się teledysk. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Zeamsone z nowościami Dziś o […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →