kadr z klipu do utworu „High Right Now” Zeamsone

Zeamsone odsłania kolejne fragmenty swojego „UNIWERSUM”


19 lipca 2022

Podziel się newsem:

Zeamsone promuje swój nadchodzący album UNIWERSUM szóstym singlem zatytułowanym Dubai. Sprawdź szczegóły!

Szósty singiel z UNIWERSUM

Zeamsone nie zwalnia tempa. Już 29 lipca premiera jego najnowszego albumu UNIWERSUM. Tymczasem prezentuje kolejny singiel zatytułowany Dubai. To już szósty utwór promujący czwarty legal młodego rapera. Poprzednie to Palm Angels, BIO, Kominikarka NikeHIGH RIGHT NOW oraz nagrane wspólnie z VNM-em Poszło. Za bit do Dubaiu odpowiada Zane98.

Zeamsone – Dubai

Powrót z albumem

Zeamsone, pomimo bardzo młodego wieku, może pochwalić się wydanymi już trzema legalnymi albumami (UNIWERSUM będzie czwartym). Raper regularnie, rok w rok dostarczał fanom nowej muzyki: 777 (2018), Hundred Bands (2019), 734 GUITARS (2020), jednak tym razem postawił na roczną przerwę. Jak przełoży się to na popularność jego nowego materiału? Zdaje się, że Zeamsone wyjdzie na tym bez szwanku, sądząc po popularności singla Palm Angels, który stał się jego trzecim najpopularniejszym singlem na platformie Spotify. Patrząc na to, że dotychczasowo jego albumy trafiały kolejno na 7., 7. oraz 5. miejsce zestawienia OLiS, zdaje się, że sukces UNIWERSUM jest praktycznie pewny. Co Zeamsonowi jako artyście dała przerwa? Jak można przeczytać w opisie preorderu:

Artysta powraca bogatszy o nowe doświadczenia i jest odpowiedzialny za brzmienie oraz produkcję muzyczną znacznej większości albumu. Klimat projektu jest niezwykle zróżnicowany – od twardzieli po bardziej emocjonalne numery.

Premiera UNIWERSUM już 29 lipca. Młody raper będzie miał jednak dość utrudnione zadanie, jeśli nie rozgłos. Tego samego dnia wychodzi bowiem pierwszy od sześciu lat solowy album Beyonce zatytułowany Renaissance. I choć Zeamsone celuje w inny target i pod kątem OLiS-u może być spokojny, o tyle pewne jest, że w ostatni weekend lipca świat będzie mówił tylko o wokalistce.

Okładka płyty Zeamsone – UNIWERSUM

Zeamsone zaprasza VNM-a do swojego "UNIWERSUM"

Zeamsone promuje swój nadchodzący album UNIWERSUM szóstym singlem zatytułowanym Dubai. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Szósty singiel z UNIWERSUM Zeamsone nie zwalnia tempa. Już […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →