Kadr z teledysku „Od Tej Pory"

Zeamsone z romantycznym lovesongiem. Rusza promocja „UNIWERSUM”

Podziel się newsem:

Zeamsone opublikował singiel pochodzący z jego nowego krążka UNIWERSUM. Artysta ruszył także z kolekcją dedykowanego merchu. Sprawdź!

Zeamsone – Kominiarka Nike

Za bit do kawałka odpowiadają K4PEL oraz Zeamsone, który zajął się również mixem i masteringiem. Teledysk to dzieło KRIZIZ.

Artysta powraca z nowym albumem. Kiedy premiera?

22 lipca na rynku zadebiutuje UNIWERSUM, czwarte studyjne wydawnictwo rapera. Od dziś fizyczna kopia albumu dostępna jest w preoderze na stronie zeamsone.com, gdzie znajdziecie oprócz niej merch dedykowany płycie. Krążek jak do tej pory zwiastują trzy single – Kominiarka Nike, Palm Angels oraz BIO.

UNIWERSUM to czwarte legalne wydawnictwo Zeamsone. Artysta powraca bogatszy o nowe doświadczenia i jest odpowiedzialny za brzmienie oraz produkcję muzyczną znacznej większości albumu. Klimat projektu jest niezwykle zróżnicowany – od twardzieli po bardziej emocjonalne numery.

– zapowiadają wydawcy
zeamsone
okładka albumu UNIWERSUM

Dotychczasową dyskografię artysty pochodzącego z Przemyśla zamyka wydany w 2020 roku album 734 GUITARS, który uplasował się na 5. miejscu zestawienia OLiS. Twórca ma na koncie również kilka złotych płyt, którymi wyróżniono jego single. W 2018 roku został najmłodszym Młodym Wilkiem w historii Popkillera – był wtedy pierwszym uczestnikiem, którego rok urodzenia rozpoczynał się od 2. Udział w akcji nie stanowił jednak początku jego kariery – udało mu się zdobyć popularność już wcześniej, za sprawą samodzielnie wybudowanego kanału na YouTubie, który na ten moment ma blisko 500 tys. subskrybujących na platformie. Jak sam twierdzi, rapować zaczął już w wieku 8 lat, a nawijanie jest jedyną spośród jego zajawek – zajmuje się oprócz tego choćby mixem i masteringiem czy DJ-owaniem.

Przeczytaj także: Rusina zapewnia, że „Jakoś jest”. Ostatni singiel z Energii Wygrywania i limitowany merch

Zeamsone opublikował singiel pochodzący z jego nowego krążka UNIWERSUM. Artysta ruszył także z kolekcją dedykowanego merchu. Sprawdź! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Zeamsone – Kominiarka Nike Za bit do kawałka odpowiadają K4PEL […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →