Młode talenty polskiej sceny hip hopowej w jednym klipie! #PopkillerMłodeWilki6


21 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Łączony teledysk do utworów “Nic za darmo” i “Piramida” zwiastuje premierę kolejnej edycji flagowej akcji promującej najciekawsze nowe twarze na rodzimej hip-hopowej scenie.

Pierwszy dzień lata, ostatni dzień szkoły… i dzień najważniejszego sprawdzianu dla tegorocznych Młodych Wilków, którzy we wspólnym teledysku tworzą kolaż muzycznych barw, jaki ciężko uświadczyć na co dzień.

Najstarszego i najmłodszego z tegorocznych uczestników akcji Popkiller Młode Wilki dzieli 15 lat, a ich stylówki oraz podejmowaną tematykę… dzieli jeszcze więcej. Tym razem na albumie, który pojawi się już 29 czerwca, usłyszymy takich raperów, jak Zeamsone, Frosti Rege, Kamil Pivot, White 2115, Fejz, Jan-rapowanie, Barto’cut12, Michał Tomasik, Pater, Zero, Siles i Tymek.

Cała ekipa wystąpiła razem w łączonym teledysku do utworów “Nic za darmo” i “Piramida”, który zapowiada wydawnictwo.

Produkcją tegorocznych utworów zajął się Jacon, młody szczeciński producent, który w Młodych Wilkach błysnął już tworząc muzykę do jednego z największych hitów z wcześniejszych edycji akcji – “Całą Noc” autorstwa Wac Toja.

Popkiller Młode Wilki 6 to kolejna edycja flagowej akcji promującej młode talenty na polskiej scenie hip-hopowej. W dotychczasowych edycjach pojawiły się takie czołowe dziś postaci polskiego rapu jak KęKę, Białas, Bisz, Buka, Otsochodzi, Bedoes, ReTo, PlanBe, Żabson, Kuban czy Wac Toja.

Limitowane wydanie albumu ze specjalnym bonusem możecie zamówić w preorderze klikając TUTAJ.

Łączony teledysk do utworów “Nic za darmo” i “Piramida” zwiastuje premierę kolejnej edycji flagowej akcji promującej najciekawsze nowe twarze na rodzimej hip-hopowej scenie. Pierwszy dzień lata, ostatni dzień szkoły… i dzień najważniejszego sprawdzianu dla tegorocznych Młodych Wilków, którzy we wspólnym teledysku tworzą kolaż muzycznych barw, jaki ciężko uświadczyć na co dzień. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →