TEDE w swoim archiwum odnalazł niepublikowany dotąd numer Chady


27 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Przed trzema dniami Tomasz Chada obchodziłby swoje 43. urodziny… Niestety warszawskiego rapera nie ma już z nami. Po Chadzie pozostały nagrania. A jedno z nich, dotąd niepublikowane, właśnie 24 sierpnia, w swoim archiwum odnalazł TEDE.

Chada swój numer nagrał w mieszkaniu rodziców TDF-a

W dniu rocznicy urodzin Chady, za pośrednictwem profilu na Instagramie, TEDE przekazał informację, że w swoim prywatnym, muzycznym archiwum odnalazł numer nagrany przez Tomka Chade. Co więcej, nagranie to nigdy nie ujrzało światła dziennego. TDF przez ponad dwadzieścia lat był zatem, nieświadomie, w posiadaniu unikatowego numeru zmarłego w 2018 roku rapera. I jak się również okazuje, jest także autorem beatu, na którym Chada nagrał swoje rymy. Miejscem natomiast, w którym dokonano zarejestrowania tego kawałka było mieszkanie autora tegorocznej KA$ABLANCI, w czasach gdy mieszkał jeszcze z rodzicami!

Uwaga!!! Dziś urodziny Tomka Chady a ja właśnie znalazłem Jego niepublikowany kawałek na moim bicie nagrany u mnie na chacie (bananowej bo z rodzicami wtedy mieszkałem) – myślicie, że wypada to wrzucić IGTV dziś???? Bo nie wiem”

pyta TEDE na swoim Instagramie

TEDE numer Chady dzień później udostępnił na Instagramie

Nagranie to, w dniu rocznicy urodzin Chady, jednak przez TDF-a nie zostało upublicznione. Założyciel wytwórni NWJ utwór pt. Autorytet udostępnił natomiast w dniu następnym. Tym sposobem, pamięć o zmarłym raperze uczczona została w tym roku w sposób wyjątkowy, a fani nieodżałowanego Tomka Chady otrzymali jeszcze jeden jego numer, którego dotąd nie znali. A to wszystko dzięki TEDEMU, któremu w późniejszych latach z Chadą nie było już jednak tak bardzo po drodze.

Chada – Autorytet (prod. TDF)

Nagranie zatytułowane „Autorytet”, do którego beat również zrobił TDF, upubliczniono dzień po rocznicy urodzin Tomka Chady.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →