„Proceder” – znamy datę premiery filmu o Tomaszu Chadzie


06 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Nareszcie wiadomo kiedy do kin trafi Proceder, czyli film o zmarłym w ubiegłym roku raperze – Chadzie. Produkcję będzie można zobaczyć jeszcze w tym roku. Jest też oficjalny zwiastun.

Proceder to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji tego roku. Początkowo, nieoficjalnie mówiło się, że film pojawi się w październiku. Jednak wraz z premierą oficjalnego zwiastuna pojawiła się także ostateczna data i będzie to 15 listopada.

Proceder – opis filmu

Proceder to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

W filmie wyreżyserowanym przez Michała Węgrzyna, wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak.

Proceder – oficjalny zwiastun

Proceder – nominacja do Złotego Lwa

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że film jeszcze przed premierą został nominowany do Konkursu Głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie powalczy o Złotego Lwa.

Początkowo, nieoficjalnie mówiło się, że film pojawi się w październiku. Jednak wraz z premierą oficjalnego zwiastuna, pojawiła się także ostateczna data i wiemy już, że film wejdzie do kin 15 listopada.

Kto z Was wybierze się do kina?

Nareszcie wiadomo kiedy do kin trafi Proceder, czyli film o zmarłym w ubiegłym roku raperze – Chadzie. Produkcję będzie można zobaczyć jeszcze w tym roku. Jest też oficjalny zwiastun. Proceder to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji tego roku. Początkowo, nieoficjalnie mówiło się, że film pojawi się w październiku. Jednak wraz z premierą oficjalnego zwiastuna […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →