Obsada filmu o Tomaszu Chadzie powiększa się o kolejne znane nazwiska!


19 grudnia 2018

Podziel się newsem:

Na planie filmu „Proceder” robi się coraz ciekawiej.

Mamy kolejne wieści na temat rodzimej produkcji o zmarłym w tym roku raperze Tomaszu Chadzie. Wcześniej informowaliśmy Was, że na ekranie w filmie „Proceder” pojawi się śmietanka polskiego kina i hip hopu – rolę główną  zagra znany z filmów „Kamerdyner” czy „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” Piotr Witkowski, a towarzyszyć mu będzie Małgorzata Kożuchowska. Poza nimi do udziału w filmie zaproszono polskich raperów – Kaliego, Bajorsona i Zbuka.

Teraz do obsady „Procederu” dołączają dwaj świetni aktorzy – fenomenalny Jan Frycz oraz znany z wielu komediowych ról Krzysztof Kowalewski!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#krecimy #dalej #filmy #pucha #tragicomedia #zakopane #pozdrowki

Post udostępniony przez bajorson oficjalnie (@bajorson_oficjalnie)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Bardzo wierzę w historie, które nie są wyssane z palca – to zawsze daje siłę filmowi – mówi Jan Frycz i zdradza, że nie zdawał sobie sprawy, jak wielkie emocje budzi w młodym pokoleniu pierwowzór bohatera filmu: – Zaskoczyła mnie reakcja mojego syna i to, z jak wielkim zainteresowaniem wśród jego rówieśników spotkał się ten temat. Mnie postać Tomasza Chady nie była bardzo dobrze znana, ale reakcje młodzieży mnie zainspirowały i przekonały, by wziąć udział w tym filmie. ??? #naplanie #makingof #globalstudio #steprecords #filmisnotdead #niespodzianka #starylis #janfrycz #diego #aktor #film #chada #proceder #hiphop #rap z @piotr_witkowski_ przez @braciawegrzyn

Post udostępniony przez Global Studio (@globalstudio.film)

Bardzo wierzę w historie, które nie są wyssane z palca – to zawsze daje siłę filmowi. Zaskoczyła mnie reakcja mojego syna i to, z jak wielkim zainteresowaniem wśród jego rówieśników spotkał się ten temat. Mnie postać Tomasza Chady nie była bardzo dobrze znana, ale reakcje młodzieży mnie zainspirowały i przekonały, by wziąć udział w tym filmie.

Tak Jan Frycz opowiada o „Procederze”, w który trafi do kin jesienią 2019 roku.

Na planie filmu „Proceder” robi się coraz ciekawiej. Mamy kolejne wieści na temat rodzimej produkcji o zmarłym w tym roku raperze Tomaszu Chadzie. Wcześniej informowaliśmy Was, że na ekranie w filmie „Proceder” pojawi się śmietanka polskiego kina i hip hopu – rolę główną  zagra znany z filmów „Kamerdyner” czy „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” Piotr Witkowski, a towarzyszyć […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →