Sobel trzecim raperem z Polski z dwoma milionami słuchaczy na Spotify


19 października 2021

Podziel się newsem:

Mimo licznych wpadek wizerunkowych, Sobel nadal zdołał osiągnąć ten wielki sukces i przebić granicę 2 milionów słuchaczy miesięcznie na platformie Spotify. Sprawdź szczegóły.

Polscy raperzy a ich słuchalność

Nikogo chyba nie zdziwi informacja, że pierwszym rekordzistą w statystykach słuchalności był Mata. Przekroczył próg 2 milionów słuchaczy miesięcznie już we wrześniu, stając się tym samym drugim artystą z Polski, który tego dokonał.

Po raz kolejny możemy powiedzieć, że historia tworzy się na naszych oczach, bo Michał jest pierwszym artystą w naszej wytwórni i zaledwie drugim w polskiej historii, który przekroczył wspomniany próg miesięcznych słuchaczy. Do tej pory jedynym Polakiem, któremu się to udało był… Fryderyk Chopin. Przebicie tej bariery niewątpliwie ułatwił najnowszy singiel Michała – Papuga, który nadal utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych utworów w Polsce na Spotify. Kawałek promuje Młodego Matczaka, czyli nachodzący album Maty.

– komentowało wówczas sukces swojego podopiecznego SBM Label

Niedługo po tym, do Maty dołączył Quebonafide, który uczcił to osiągnięcie wydając prowokujący UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW SŁUCHACZY NA SPOTIFY, a także jego remix, w którym gościnnie udzielił się Kizo.

Quebonafide – UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW SŁUCHACZY NA SPOTIFY

A teraz także Sobel

Można mieć muzykowi z Dolnego Śląska naprawdę sporo do zarzucenia. Pisaliśmy na łamach Rytmów o jego poślizgnięciach. Popełniliśmy także felieton, w którym dokładnie przeanalizowaliśmy jego posunięcia i zastanawialiśmy się, jakie mogą mieć one znaczenie dla całości polskiej sceny. Jednego jednak nie można mu odmówić – jest jednym z najpoważniejszych graczy na naszej scenie. Komercyjny sukces, który osiągnął i osiąga jest naprawdę olbrzymi i jak widać, wpadki wizerunkowe nie mają na niego najmniejszego wpływu. My tymczasem cieszymy się, że raperzy z naszego rodzimego podwórka stają się pomału ewenementem na skalę światową. Branża rozwija się prężnie na naszych oczach.

Sobel dwa miliony słuchaczy na Spotify
Sobel, autor: Karol Makurat

Mimo licznych wpadek wizerunkowych, Sobel nadal zdołał osiągnąć ten wielki sukces i przebić granicę 2 milionów słuchaczy miesięcznie na platformie Spotify. Sprawdź szczegóły. Polscy raperzy a ich słuchalność Nikogo chyba nie zdziwi informacja, że pierwszym rekordzistą w statystykach słuchalności był Mata. Przekroczył próg 2 milionów słuchaczy miesięcznie już we wrześniu, stając się tym samym drugim […]

Sobel we Wrocławiu | 23.10.2021 | Hala Stulecia

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →