materiały prasowe

Quebonafide rusza w być może ostatnią trasę koncertową „Psycho Relations”


12 października 2021

Podziel się newsem:

Quebonafide ogłosił nową odsłonę trasy koncertowej promującą album ROMANTIC PSYCHO. Raper przemianował tournée z Romantic Psycho Experience na Psycho Relations. Pierwszy występ zaplanowano w Katowicach.

Quebonafide jednak zagra trasę z najnowszym albumem

Na początku zeszłego roku Quebonafide zaskoczył środowisko rapowe swoją metamorfozą wizerunkową. Que przedstawił się wówczas jako Jakub, bez tatuaży i w mniej przebojowym wydaniu. Była to część strategii marketingowej promującej jego ostatni album pt. ROMANTIC PSYCHO. Raper miał wówczas wyruszyć w trasę koncertową Romantic Psycho Experience, jednak nie doszła ona do skutku z powodu pandemii COVID-19.

Quebonafide – JESIEŃ

Przeczytaj także: Mata dzieli się kawałkiem „Papuga”. Na pokładzie również Quebonafide i Malik Montana

Po ponad roku Quebonafide ogłosił swoją ostatnią trasę – Psycho Relations. Główna twarz QueQuality wyruszy w Polskę wiosną przyszłego roku. Raper odwiedzi siedem miast i zagra w jednych z największych obiektów w kraju. Trasę rozpocznie występ w Katowicach, natomiast finał zaplanowano w Trójmieście. Organizatorzy opisują trasę koncertową Psycho Relations następująco:

Odświeżona formuła zaplanowanych występów, komentarz do aktualnej rzeczywistości oraz efekt pracy nad nowym materiałem, który powstaje w oczekiwaniu na spotkanie z fanami. Oczywiście podczas trasy nie zabraknie również utworów z albumu Romantic Psycho. Ale to nie wszystko. Przez dwa lata Quebonafide przygotował dla fanów wiele niespodzianek.

Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations – gdzie i kiedy?

21.04.2022 – MCK Katowice
24.04.2022 – TAURON Arena Kraków
08.05.2022 – COS Torwar w Warszawie
12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław
15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)
21.05.2022 – Netto Arena Szczecin
27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

quebonafide psycho relations quequality
Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations, fot. materiały prasowe

Quebonafide kończy karierę?

Część słuchaczy może zaniepokoić określenie „ostatnia trasa koncertowa”. Quebonafide nie zdradza jeszcze konkretnie, co ma na myśli, jednak słuchacze nie mają powodu do obaw. Na razie autor Romantic Psycho nie zapowiedział końca kariery.

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym, żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego, niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać, jak spektakularne wydarzenie to będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie.

Zapewnia Quebonafide

Zobacz: Quebonafide ze specjalnym utworem z okazji miliona słuchaczy na Spotify

Quebonafide ogłosił nową odsłonę trasy koncertowej promującą album ROMANTIC PSYCHO. Raper przemianował tournée z Romantic Psycho Experience na Psycho Relations. Pierwszy występ zaplanowano w Katowicach. Quebonafide jednak zagra trasę z najnowszym albumem Na początku zeszłego roku Quebonafide zaskoczył środowisko rapowe swoją metamorfozą wizerunkową. Que przedstawił się wówczas jako Jakub, bez tatuaży i w mniej przebojowym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →