Smolasty feat. Tymek – „Tusz”

Smolasty już niedługo da koncert w Radomiu


26 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Raper i producent Smolasty zagra koncert w Radomiu. Wejściówki na to wydarzenie są w sprzedaży w serwisie Biletomat.pl.

Z rapera w gwiazdę pop

Smolasty dał się poznać jako muzyk łączący różne gatunki. Chociaż zaczynał w rapie, to nieobcy jest mu także pop czy r&b. Ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami, jak Kaz Bałagane, Otsochodzi, Szpaku czy Ewa Farna. Raper cieszy się popularnością nie tylko wśród nieco bardziej zainteresowanych polską muzyką. Stawia także pewne kroki w mainstreamie, a jego kawałki można usłyszeć w największych polskich rozgłośniach radiowych. O popularności Smolastego bardzo dużo mówią także wyniki sprzedażowe jego muzyki: krążki Fake Love i Pełnia mają status złotych płyt, a spora część singli bardzo dobrze zaznajomiona jest z platyną. Wśród nich są między innymi czterokrotnie platynowe kawałki Uzależniony, Fake Love czy potrójnie platynowy Raj. Raper był także nominowany do Fryderyków 2018 w kategorii Fonograficzny debiut roku. Jego najnowsze wydawnictwo zatytułowane Ghetto Playboy ukazało się 12 lutego bieżącego roku. Na krążku pojawili się między innymi tacy raperzy, jak Kizo, Szpaku, Qry czy Frosti.

Smolasty & Ewa Farna – Pełnia

Smolasty zagra w Radomiu

Zarezerwujcie sobie w kalendarzu datę 9 lipca. Właśnie wtedy muzyk da koncert w Radomiu. Raper odwiedzi Archiwum Club. Wejściówki na to wydarzenie możecie zakupić na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie, bo artysta przyciąga na koncerty tłumy i zanim się obejrzycie, biletów może zabraknąć!

Smolasty już niedługo da koncert w Radomiu
fot. materiały prasowe

Raper i producent Smolasty zagra koncert w Radomiu. Wejściówki na to wydarzenie są w sprzedaży w serwisie Biletomat.pl. Z rapera w gwiazdę pop Smolasty dał się poznać jako muzyk łączący różne gatunki. Chociaż zaczynał w rapie, to nieobcy jest mu także pop czy r&b. Ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami, jak Kaz Bałagane, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Smolasty | 9 lipca | Radom, Archiwum Club

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →