materiały promocyjne / fot. sociale Ewy Farnej

Ewa Farna przygotowała interaktywny teledysk z okazji swoich 30. urodzin


14 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji 30. urodzin Ewa Farna przygotowała dla swoich fanów interaktywny teledysk do utworu Partner In Crime.

Interaktywna zabawa

12 sierpnia swoje trzydzieste urodziny obchodziła Ewa Farna. Dwukrotnie nominowana do Fryderyków autorka platynowych płyt Cicho oraz Ewakuacja przygotowała z tej okazji wyjątkową gratkę dla swoich fanów. Każdy może bowiem wziąć udział w interaktywnym teledysku do jej nowego utworu. Wystarczy tylko wgrać swoje zdjęcie na stronie, na której możecie obejrzeć teledysk. Nie tylko teledysk, ale także tekst utworu Partner In Crime jest skierowany do fanów. Wokalistka w swoich social media napisała taką dedykację:

Kiedy tworzyliśmy piosenkę Partner In Crime, myślałam o planowanych koncertach urodzinowych z okazji mojej 30stki. O ludziach, którzy na to czekają i szykują się na imprezę. Którzy zapomną o jutrze i nie będą się martwić o to, kto co myśli o tym, jak tańczą. Którzy tym razem nie pójdą spać o 22:00, jak są przyzwyczajeni, ale zjedzą ciasto i wypiją prosecco i nie będą to sobie dziś wypominać. Zrobię dziś coś, na co sobie nie pozwalam na co dzień, no i co?

Poniżej znajdziecie oficjalne audio do utworu, a tutaj możecie wziąć udział w teledysku Ewy Farnej.

Ewa Farna – Partner In Crime

Powrót w wielkim stylu

Kariera Ewy Farnej tak na dobrą sprawę, choć rozpoczęła się wiele lat temu, została wznowiona w 2022 roku. Tak bowiem można określić aż siedmioletnią przerwę wydawniczą, jaka dzieli albumy Inna i Umami. Zeszłoroczny powrót okazał się bardzo udany. Umami zostało bardzo ciepło przyjęte przez słuchaczy i krytyków, co cieszy szczególnie z racji na przesłanie tej płyty, która podejmowała ważny temat ciałopozytywności, ale przede wszystkim samoakceptacji.

Z okazji 30. urodzin Ewa Farna przygotowała dla swoich fanów interaktywny teledysk do utworu Partner In Crime. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Interaktywna zabawa 12 sierpnia swoje […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →