Smolasty i Kizo jako robotnicy w najnowszym klipie. Kolejny rapowy singiel Smoły


27 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Smolasty i Kizo po raz kolejny połączyli siły. Cartier to kolejny numer, który trafi na rapowy album Smolastego, pod tytułem Ghetto Playboy.

Reklama

Od Safari po Cartier

Cartier to kolejna po Nie Rób Mi Tego i Safari kolaboracja na linii SmolastyKizo i muszę przyznać, że całkiem dobrze siada mi to połączenie. Tym razem panowie poruszają kwestię relacji damsko-męskich i czysto konsumpcyjnego podejścia do związków. Wraz z singlem, otrzymaliśmy także klip. W teledysku Smoła i Kizo wcielają się w rolę robotników, którzy… może jeszcze nie mają, ale w niedalekiej przyszłości na pewno będą mieć.

Smolasty feat. Kizo – Cartier

Utwór promuje zbliżającą się wielkimi krokami płytę Smolastego, zatytułowaną Ghetto Playboy. Co ciekawe, będzie to pierwsze od czasów mixtape’u Mr. Hennessy stricte rapowe wydawnictwo. Udostępnione do tej pory single potwierdzają, że powrót do korzeni w wykonaniu Smolastego to strzał w 10.

Smolasty – Tyson Fury

Zdecydowanie najmocniejszym singlem z dotychczas wypuszczonych jest ten pierwszy, czyli Tyson Fury, w którym Smoła po prostu bawi się formą, wielokrotnie zmieniając flow. Niemniej jednak, pozostałe numery wcale nie pozostają w tyle. Bardzo dobrze brzmi bowiem tytułowy numer, czy autorefleksyjne Duchy. Ghetto Playboy to również goście, a wśród tych znajdziemy między innymi Kaza Bałagane, Kabe, czy Szpaka.

Smolasty

Premiera albumu przewidziana jest na 12 lutego. Natomiast limitowany preorder, w którego skład wchodzi m.in. kominiarka i bluza, możecie zamówić tutaj.

Smolasty i Kizo po raz kolejny połączyli siły. Cartier to kolejny numer, który trafi na rapowy album Smolastego, pod tytułem Ghetto Playboy. Od Safari po Cartier Cartier to kolejna po Nie Rób Mi Tego i Safari kolaboracja na linii Smolasty – Kizo i muszę przyznać, że całkiem dobrze siada mi to połączenie. Tym razem panowie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.