Smolasty – nowy singiel i wideo “Jestem, Byłem, Będę”

Obserwuj nas na instagramie:

“Jestem, Byłem, Będę” to nowy singiel Smolastego, którym polski piosenkarz r&b rozpoczyna współpracę z Warnerem.

Smolastego przedstawialiśmy Wam na Rytmach w ubiegłym tygodniu. Jego przebojowy mix współczesnego, mainstreamowego r&b i bardziej stonowanych numerów skojarzył nam się z dorobkiem założonego przez Drake’a labelu OVO Sound. Po objawieniu się na EP-ce Lot 022 Kaza Bałagane i wydaniu mixtape’u Mr Hennessy, Smolastym zainteresowała się duża wytwórnia.

“Jestem, Byłem, Będę” to pierwszy efekt współpracy Smolastego z Warnerem. Ten mocno radiowy numer przypomina trochę “Hold On, We’re Going Home” Drake’a. Sam piosenkarz mówi o swojej nowej piosence, że “to utwór o silnej relacji oraz uczuciu do pewnej dziewczyny, z drugiej strony jest to walka z ciemniejszą stroną i pokusami miasta, które próbują to zniszczyć”.

Singiel wyprodukowany przez Smolastego i OLKA został zobrazowany teledyskiem, za który odpowiedzialna jest ekipa H D S C V M.

Smolasty. Mainstreamowe r&b w Polsce ma się dobrze

 

“Jestem, Byłem, Będę” to nowy singiel Smolastego, którym polski piosenkarz r&b rozpoczyna współpracę z Warnerem. Smolastego przedstawialiśmy Wam na Rytmach w ubiegłym tygodniu. Jego przebojowy mix współczesnego, mainstreamowego r&b i bardziej stonowanych numerów skojarzył nam się z dorobkiem założonego przez Drake’a labelu OVO Sound. Po objawieniu się na EP-ce Lot 022 Kaza Bałagane i wydaniu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →