Samsung ogłasza konkurs dla twórców z platformy TikTok


10 września 2021

Podziel się newsem:

Samsung ogłosił wyjątkowy konkurs skierowany do młodych, kreatywnych twórców działających na platformie TikTok.

TikTok podbija świat

TikTok stał się światowym fenomenem – co do tego możemy być wszyscy zgodni. Oprócz tego, zaczął wyprzedzać najpopularniejsze media społecznościowe i platformy internetowe. Za przykład niech posłuży rywalizacja z serwisem YouTube, jeśli chodzi o średni czas oglądania treści. TikTok przebił pod tym względem popularną stronę w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dodatkowo, chińska aplikacja znajduje się w tych dwóch krajach na najwyższym stopniu podium, jeśli chodzi o liczbę pobrań. TikTok dominuje w Wielkiej Brytanii od czerwca 2020 roku, zaś za oceanem zasiadł na tronie w kwietniu tego roku.

Nic dziwnego, że z popularnością i dostępnością tej platformy wiążą się także działania marketingowe. Obecnie co raz częściej używana jest ona przez firmy, przedsiębiorców, celebrytów czy artystów, którzy również i tam znajdują miejsce do promocji usług i produktów. Zdecydowaną większość stanowią jednak ludzie, którzy nie tylko szukają na TikToku rozrywki, ale także jej dostarczają. Ciężko wymieniać teraz wszystkie możliwe sposoby, jakie oferują twórcy, jednak zakres jest naprawdę spory. Taniec? Śpiew? Sarkastyczne pokazywanie, że pewnych czynności nie trzeba na siłę komplikować? Lip sync? Śmieszne filmiki ze zwierzętami? Te i wszystkie inne sposoby cieszą się ogromną popularnością i szczerze, to chyba mnie to w żadnym stopniu nie dziwi. TikTokerzy będą mieli specjalną okazję się, aby się wykazać, bowiem Samsung organizuje Galaxy Awards – wyjątkowy konkurs dla kreatywnych i utalentowanych autorów.

Samsung ogłasza konkurs dla twórców z platformy TikTok
Samsung

Samsung Galaxy Awards – wyjątkowy konkurs

Uczestnicy Samsung Galaxy Awards rywalizować będą ze sobą w czterech głównych kategoriach:

  • Talent muzyczny/taneczny
  • Talent aktorski
  • Talent foto-video
  • Talent nieszablonowy

W ramach kategorii specjalnej, nagrodę będzie mogła przyznać także publiczność. Laureatów w kategoriach konkursowych wyłoni jury, w którym zasiądą: Magdalena Sielachowicz-Nowakowska (Head of Marketing, Samsung Electronics Polska), Dominika Skirlo (Creative Strategist, TikTok), Mih Michalski (Współzałożyciel i CEO newonce.media), autorka tekstów i wokalistka Rosalie., oraz Kuba Norek – jeden z najpopularniejszych polskich twórców na TikToku.

Samsung ogłasza konkurs dla twórców z platformy TikTok
Samsung

Jak wziąć udział w konkursie? Najlepiej zrobić to po prostu przez TikToka. Konkursowy film wystarczy opatrzeć hashtagiem #GalaxyAwards. Do konkursu Samsunga można zgłosić się także przez specjalny formularz, do którego link znajduje się poniżej. Co ciekawe, za pomocą formularza można zgłosić nie tylko siebie, ale również wybranych przez siebie twórców. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze nominowanych w każdych kategoriach, zaś kolejnym etapem będzie wybór przez nich zwycięzców oraz głosowanie fanów, podczas którego wyłoniony zostanie laureat Nagrody Publiczności.

Skoro jest konkurs, to muszą być i nagrody. Organizatorzy przygotowali całkiem pokaźny zestaw. Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 złotych oraz smartfony Samsung Galaxy A52s 5G. Do rąk wszystkich nominowanych trafią z kolei bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds2.

Samsung ogłasza konkurs dla twórców z platformy TikTok
Samsung

Wiemy, że TikTok to kopalnia talentów. Talentów, które zasługują na szerszy rozgłos. Po prostu AWESOME. Chcemy zobaczyć je wszystkie! Chcemy je docenić. Dlatego zachęcamy: pochwal się swoim talentem lub doceń innych w konkursie Galaxy Awards. Możesz zgłosić do nagród swój profil, a także konta innych Twórców i Twórczyń z TikToka. Po co? Tu nie chodzi tylko o fejm. Tu chodzi o szacunek do stylu i kreatywności. Tu chodzi też o nagrody: do zgarnięcia jest 10 000 zł, smartfony Samsung Galaxy A52s 5G, słuchawki Samsung Galaxy Buds2 i chwała podczas wielkiej gali. Wchodzisz w to?

– czytamy na stronie konkursowej

Ważne daty

Gala finałowa oraz ogłoszenie zwycięzców Samsung Galaxy Awards odbędzie się już 19 października 2021 r. w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. Uczestnicy mogą oczekiwać wielu niespodzianek przygotowanych na tę okazję przez organizatorów.

Na wzięcie udziału w konkursie pozostało niewiele czasu, więc jeśli chcecie to zrobić – radzimy się śpieszyć. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 20 września! Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

Samsung ogłosił wyjątkowy konkurs skierowany do młodych, kreatywnych twórców działających na platformie TikTok. TikTok podbija świat TikTok stał się światowym fenomenem – co do tego możemy być wszyscy zgodni. Oprócz tego, zaczął wyprzedzać najpopularniejsze media społecznościowe i platformy internetowe. Za przykład niech posłuży rywalizacja z serwisem YouTube, jeśli chodzi o średni czas oglądania treści. TikTok […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →