Rosalie. prezentuje nowy utwór „Gra”. Gościnnie Otsochodzi

Podziel się newsem:

Rosalie. wypuściła dziś zupełnie nowy utwór z gościnnym udziałem Otsochodzi. Gra nie jest jest zapowiedzią albumu, a jedynie luźnym numerem na lato. Posłuchajcie.

Rosalie., Otsochodzi i ich Gra

Rosalie. zaprezentowała premierowy utwór Gra, z gościnnym udziałem rapera Otsochodzi. Artystka tak mówi o kawałku:

Gra powstała w trakcie pandemii. Z założenia jest luźnym numerem, który ma uatrakcyjnić lato. Dużo pracowaliśmy w ostatnim roku w studio z Chloe Martini i m.in. to nagranie jest efektem naszych spotkań. Cieszę się, że udało się przy tej okazji złapać w studio również z Otso

Autorem okładki do Gry jest artysta wizualny Rafał Dominik.

Rosalie. ft. Otsochodzi – Gra

To trzeci wspólny utwór tej dwójki. Rosalie. pojawiła się gościnnie na dwóch ostatnich albumach Otsochodzi: w numerze Nagrania (00:37) z Miłości i Wszystko co mam z 2011, w którym słyszymy także OKI’ego.

Otsochodzi – Wszystko co mam – feat. OKI, Rosalie.

Przeczytaj: Rosalie. coveruje „Kiedy powiem sobie dość” z okazji Dnia Kobiet


Ostatni album Rosalie., IDeal, ukazał się 20 marca 2020 nakładem Def Jam Recording Poland i zadebiutował na czwartym miejscu zestawienia OLiS. Krążek promowały single Chmury, Moment, Nie mów i Ciemność, na którym gościnnie udzielił się schafter. Za produkcję na płycie odpowiadali m.in. duet Martin Lange, Ment XXL i Chloe Martini. Na początku 2021 Rosalie. została nominowana do nagrody Fryderyków w dwóch kategoriach: Album roku soul, R’N’B, gospel i Utwór roku.

Rosalie. wypuściła dziś zupełnie nowy utwór z gościnnym udziałem Otsochodzi. Gra nie jest jest zapowiedzią albumu, a jedynie luźnym numerem na lato. Posłuchajcie. Rosalie., Otsochodzi i ich Gra Rosalie. zaprezentowała premierowy utwór Gra, z gościnnym udziałem rapera Otsochodzi. Artystka tak mówi o kawałku: Gra powstała w trakcie pandemii. Z założenia jest luźnym numerem, który ma […]

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →