fot. HBO

“Ród Smoka” produkcja HBO powraca z nowym trailerem!


05 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zbliżający się wielkimi krokami Ród smoka otrzymał właśnie nowy trailer. Dostarczył to, czego oczekiwali fani serialu – prawdziwego ogienia!

Targaryenowie powracają

Ród Smoka, obok nadchodzącego Władcy Pierścieni, to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tego roku. Spin-off Gry o Tron został zaplanowany na 22 sierpnia. Tego dnia na antenie HBO i na platformie HBO Max będziemy mogli obejrzeć pierwszy z dziesięciu odcinków serii.

Przeczytaj także: Co przyniesie nam Ród smoka? George R.R. Martin zapowiada nam kilka szczegółów serialu

Ród smoka hbo premiera gra o tron
fot. HBO

Dziś do sieci wleciał kolejny oficjalny trailer serialu. Widać w nim m.in. Rhaenyrę Targaryen stojącą nad Malowanym Stołem na Smoczej Skale, Jacaerysa i Lucerysa Velaryonów, a także pierwsze przedstawienia smoków.

House of the Dragon | Official Teaser Trailer | HBO Max, zobacz!

George R.R. Martin nie kryje zachwytu nad nową produkcją

Swoje przemyślenia o nadchodzącym serialu umieścił także na swoim blogu autor Gry o Tron George R.R. Martin po obejrzeniu pierwszych odsłon produkcji.

Widziałem wstępne wersje kilku odcinków i je uwielbiam. Oczywiście zostało jeszcze dużo pracy do wykonania. Efekty specjalne, synchronizacja kolorów, soundtrack, cała postprodukcja. Ale scenariusz, reżyseria, aktorstwo – to wszystko wygląda wspaniale. Mam nadzieję, że serial spodoba się Wam tak samo, jak mi. Czapki z głów przed Ryanem, Miguelem, całym teamem i wspaniałą obsadą.

– napisał na swoim blogu Martin

Ród Smoka powstaje na podstawie powieści George’a R.R. Martina Ogień i krew. Autor jest także współtwórcą i producentem wykonawczym serialu. Produkcja opowiadać będzie historię rodu Targeryenów, który rządził Siedmioma Królestwami aż do obalenia przez Roberta Baratheona. Bohaterami produkcji będą: Viserys I Targaryen, jego żona Alicent Hightower, książę Daemon Targaryen, jego siostrzenica i była małżonka Rhaenyra Targaryen oraz Lord Corlys Velaryon, znany jako Wąż Morski. W serialu w głównych rolach występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans.

Ród smoka – nowe plakaty już w sieci

Ród smoka
fot. HBO
Ród smoka
fot. HBO
Ród smoka
fot. HBO
Gra o Tron
fot. HBO

Zbliżający się wielkimi krokami Ród smoka otrzymał właśnie nowy trailer. Dostarczył to, czego oczekiwali fani serialu – prawdziwego ogienia! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Targaryenowie powracają Ród […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →