Poznaliśmy datę premiery, tracklistę i gości z nadchodzących albumów Taco Hemingway’a!


19 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Taco Hemingway powoli odsłania karty odnośnie nadchodzącego albumu. Właśnie poznaliśmy datę premiery, tracklistę, oraz gości, których usłyszymy na JARMARKU i EUROPIE.

Z jednej strony Jarmark, a z drugiej Europa

Wraz z premierą singla Michael Essien Birthday Party, Taco Hemingway wystartował z preorderem długowyczekiwanego albumu albumów. JARMARK oraz EUROPA swoją premierę będą miały już całkiem niedługo, bo 4 września!

Taco Hemingway – Michael Essien Birthday Party

Natomiast dziś, na socialach labelu 2020 pojawiły się grafiki przestawiające tracklistę obu albumów. Oprócz tego poznaliśmy także gości, których usłyszymy na JARMARKU i EUROPIE.

Muszę przyznać, że jak spodziewałem się kilku nazwisk, tak kilka z nich zrobiło na mnie wrażenie, jak chociażby Gruby Mielzky, który przypomniał o sobie świetną szesnastką w ramach #Hot16Challenge2. Ponadto, na obu krążkach, oprócz Mielona, usłyszymy także Artura Rojka (i to aż w 3 utworach!), Catchup’a, Kachę z Coalsów, Bedoesa, Szpaka, OKI’ego i Borucciego.

Gruby Mielzky – #Hot16Challenge2

Dobór gości przez Taco ma także związek z tematyką obu albumów, bowiem JARMARK ma być krążkiem skupiającym się na konkretnej tematyce. Natomiast EUROPA, to wydawnictwo, na którym Taco dał sobie pole do folgowania. Znajdziemy tam zatem nieco bardziej eksperymentalne, czy po prostu luźniejsze kawałki.

Taco Hemingway – JARMARK – tracklista

taco hemingway jarmark

1. Łańcuch 1: KIOSK feat. Artur Rojek
2. Panie, to wyście!
3. Polskie Tango
4. Influenza feat. Gruby Mielzky
5. Nie mam czasu feat. Catchup
6. Łańcuch 2: KOREK feat. Artur Rojek
7. Dwuzłotówki Dancing
8. Pol Smoke
9. W.N.P 10. 1990s Utopia feat. Kacha z Coals
11. Szczękościsk
12. Łańcuch III: Korpo feat. Artur Rojek
13. PREORDER BONUS

Taco Hemingway – EUROPA – tracklista

taco hemingway-europa

1. Luxembourg
2. Grand Prix
3. Europa feat. Bedoes
4. Pireneje
5. Nie ufam sobie sam
6. Big Pharma
7. Sztylet
8. Ortalion
9. WWA nie Berlin feat. Szpaku
10. Pieniądz i Terror feat. OKI
11. Na paryskie getto pada deszcz feat. Borucci
12. Michael Essien Birthday Party
13. Toskania Outro
14. PREORDER BONUS

Taco Hemingway ujawnia datę premiery, tracklisty i gości z nadchodzących albumów

Oba krążki możecie zamawiać ze strony www.jarmarkeuropa.pl. Ponadto, oprócz albumów, znajdziecie tam także okazjonalny merch, który na pewno będzie także świetną pamiątką.

Taco Hemingway powoli odsłania karty odnośnie nadchodzącego albumu. Właśnie poznaliśmy datę premiery, tracklistę, oraz gości, których usłyszymy na JARMARKU i EUROPIE. Z jednej strony Jarmark, a z drugiej Europa Wraz z premierą singla Michael Essien Birthday Party, Taco Hemingway wystartował z preorderem długowyczekiwanego albumu albumów. JARMARK oraz EUROPA swoją premierę będą miały już całkiem niedługo, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.