„SIRI” – nowy singiel OKI’ego z nadchodzącego mixtape’u „77747”

Podziel się newsem:

OKI, podobnie jak jego nawijka, nie zwalnia tempa i zapowiada mixtape pt. 77747. Natomiast w nowym singlu wyprodukowanym przez Magierę usłyszymy także Gedza.

Mocny banger na otwarcie

OKI nie kalkuluje i wychodzi z założenia, że pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo musi być konkretny i tak właśnie jest z numerem SIRI, który jest definicją bangeru.

OKI feat. Gedz – SIRI

Oskar po raz kolejny udowadnia, że posiada stilo, które jest po prostu nie do podrobienia. Ilość słów, które wypowiada w zwrotkach w dalszym ciągu budzi we mnie ogromny podziw. Co najważniejsze jednak, nie jest to zwykłe wypluwanie kolejnych słów, ale bardzo dobrze poskładane wersy. Ponadto, SIRI to kolejny numer, który potwierdza, że duet OKIGedz to idealne połączenie. Odbioru utworu nie zaburza nawet to, że Gedziula rzucił delikatnie słabszą zwrotkę po raz pierwszy od kilku ładnych lat.

Natomiast to, co Magiera zrobił z bitem do tego numeru jest wręcz niesamowite. Buduje on bowiem jednocześnie klimat, który zarazem wprawia w pewien niepokój, ale jednocześnie jest potężnym trapowym bangerem. Już sobie wyobrażam jak SIRI będzie bujała na koncertach jak zło.

Kolejną świetną rzeczą jest klip autorstwa H D S C V M, który fantastycznie uzupełnia się z nawijką i bitem.

OKI – 77747 MIXTAPE – premiera 25 września

oki okładka
OKI – 77747 MIXTAPE – okładka mixtape’u

Jednak co najważniejsze, SIRI jest pierwszym singlem zapowiadającym nowy mixtape OKI’ego77747. Wydawnictwo ukaże się nakładem nowo powstałej wytwórni 2020, o której więcej przeczytacie tutaj.

Oczywiście wraz z premierą singla, wystartował także preorder, który możecie zamawiać tutaj. Oprócz wersji zawierającej sam mixtape, dostępna jest także ta, z okazyjną koszulką.

77747 MIXTAPE jest oczywiście kontynuacją przelotu, jaki OKI zafundował nam na wydanym w tym roku debiutanckim albumie – 47playground, który trochę namieszał na polskim rynku.

OKI – 47playground – odsłuch albumu

OKI, podobnie jak jego nawijka, nie zwalnia tempa i zapowiada mixtape pt. 77747. Natomiast w nowym singlu wyprodukowanym przez Magierę usłyszymy także Gedza. Mocny banger na otwarcie OKI nie kalkuluje i wychodzi z założenia, że pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo musi być konkretny i tak właśnie jest z numerem SIRI, który jest definicją bangeru. OKI […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →