Rosalie. i Coals wystąpią wspólnie w Katowicach

Podziel się newsem:

Jednego wieczoru w katowickim klubie Hipnoza wystąpią Rosalie. oraz Coals. Premierowo na Śląsku usłyszymy materiał z ich nowych albumów – IDeal i Docusoap. Nie przegapcie!

Reklama

Docusoap – nowy album Coals już dostępny

Coals - docusoap
Coals – Docusoap – okładka płyty

Nowa płyta od duetu Coals Docusoap, od dziś jest już dostępna w serwisach streamingowych, natomiast na półki sklepowe trafi 27 marca. To drugi, po Tamagotchi, długogrający krążek od śląskiego zespołu. Na płycie znalazło się 12 premierowych utworów,w tym single sleepwalker i pearls. Tytuł krążka wziął z telewizyjnych telenowel dokumentalnych. Duet w Docusoap ponownie zaskakuje różnorodnością i intrygującymi aranżacjami. Posłuchajcie:

Rosalie. – premiera nowej płyty IDeal już 20 marca

Nową płytę w najbliższym czasie wydaje również Rosalie. Krążek zatytułowany IDeal ukaże się 20 marca i będzie to pierwsze wydawnictwo artystki w nowej wytwórni Def Jam Recordings. Płytę na tę chwilę promują trzy single: Chmury, Nie mów oraz Moment.

Rosalie. – Chmury

Rosalie. i Coals w Katowicach – data, bilety

Jeśli chcecie sprawdzić, jak oba albumy brzmią na żywo to już niebawem nadarzy się ku temu idealna okazja. Premierowych materiałów od Rosalie. i Coals będzie można posłuchać jednego wieczoru, 4 kwietnia, w katowickim klubie Hipnoza. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Na Biletomat.pl znajdziecie także wejściówki na samodzielne koncerty Coals (link do biletów) i Rosalie.(link do biletów), w ramach ich wiosennych tras koncertowych.

fot. Tatiana + Karol

Jednego wieczoru w katowickim klubie Hipnoza wystąpią Rosalie. oraz Coals. Premierowo na Śląsku usłyszymy materiał z ich nowych albumów – IDeal i Docusoap. Nie przegapcie! Docusoap – nowy album Coals już dostępny Nowa płyta od duetu Coals – Docusoap, od dziś jest już dostępna w serwisach streamingowych, natomiast na półki sklepowe trafi 27 marca. To […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Rosalie. i Coals - Katowice, Hipnoza | 04.04.2020

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.