Podsumowanie miesiąca, czyli TOP 5: marzec 2021


06 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Marzec, choć długi, przemknął niezwykle szybko. Dużo też zdążyło się w ciągu tych 31 dni wydarzyć. Przypomnijmy sobie, co się zadziało w minionym miesiącu.

Co się działo w marcu 2021?

Marzec umknął nam niepostrzeżenie, a w kwietniu, choć to zaledwie jego początek, zdążyło się już sporo wydarzyć. Mimo to, wracamy na chwilę do minionego miesiąca, aby przypomnieć sobie najważniejsze momenty tegorocznego marca.

Jako że jesteśmy w samym środku wiosennego okresu wydawniczego, to właśnie najgłośniejszym muzycznym premierom z minionego miesiąca przyjrzymy się wnikliwie. Początek roku to jednak również najważniejsze nagrody dla świata kultury – na nie również rzucimy okiem. Sprawdźcie, czy nie przegapiliście ważnych wydarzeń muzycznych z marca 2021!


Statuetki Grammy 2021 rozdane

Choć wokół Grammy krąży coraz więcej kontrowersji – to wciąż nagrody, o których w przemyśle muzycznym mówi się najwięcej i traktuje je, jako najbardziej prestiżowe wyznaczniki tego, co najlepszego ukazało się w muzyce w ostatnich miesiącach. Grammy za 2020 rok zdominowały kobiety i zdaje się, że było to jedno z najbardziej sprawiedliwych rozdań tych statuetek w ostatnich latach, któremu towarzyszyła oczywiście nowa, pandemiczna formuła gali. Pełną listę zwycięzców i najlepsze występy znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Ceremonia wręczenia nagród GRAMMY 2021 – znamy zwycięzców

Zobacz również: Grammy 2021 – przedstawiamy TOP 5 najlepszych występów

jak wyglądały Grammy 2021
Dua Lipa, Grammy 2021

Kings Of Leon wracają z wyczekiwanym albumem When You See Yourself

Aż pięć lat musieliśmy czekać na nowości od amerykańskiej grupy rockowej Kings Of Leon. Zdaje się jednak, że było warto. Album When You See Yourself mógł co prawda zawieść sporą cześć fanów oczekujących nowego Sex On Fire, czy kontynuacji przebojowego albumu Walls z 2016 roku. Ósmy krążek braci Followill przyniósł bowiem nową, odświeżoną odsłonę Kings Of Leon – niezwykle spokojną, dojrzałą i refleksyjną. Sprawdźcie sami, jak Wam przypadnie do gustu to nowe brzmienie Kings Of Leon.

Zobacz również: Kings Of Leon – spokojni i refleksyjni. Recenzja albumu „When You See Yourself”

Odmieniony Justin Bieber i jego Justice

Chciałoby się powiedzieć, że Justin Bieber wymierza tym albumem jakąkolwiek sprawiedliwość, ale to krążek co najmniej tak przeciętny i nudny, jak mocny jest jego tytuł. Nie da się jednak ukryć, że równocześnie albumu Justice wyczekiwały miliony fanów Kanadyjczyka na całym świecie, tak więc premiera szóstego albumu piosenkarza z pewnością jest jednym z najważniejszych wydarzeń marca 2021 roku, ale czy najlepszych? Przekonajcie się sami.

Lana Del Rey z albumem Chemtrails Over The Country Club

Lana Del Rey może się ostatnio pochwalić sporą efektywnością i niemal taśmowym wypuszczaniem nowych wydawnictw. Jednak, czy jest równie efektownie, co efektywnie? Mamy co do tego sporo wątpliwości. Na swoim siódmym, studyjnym albumie wokalistka zabiera nas do tytułowego Country Club, gdzie… Wciąż jest smętnie i nostalgicznie. Lana nie zaskakuje nas tu niczym nowym, ale fani charakterystycznej dla niej stylistyki z pewnością nie będą zawiedzeni.

Kaśka Sochacka pretenduje do tytułu “Debiutantki Roku” albumem Ciche dni

Kaśka Sochacka już od jakiegoś czasu wzbudza sporo emocji. Najpierw singlem Wiśnia, potem kolejnymi: Jeszcze, Ciche dni, czy Boję się o Ciebie z Vito Bambino. To z pewnością jeden z mocniejszych debiutów ostatnich lat na polskiej scenie. Pełen szczerych emocji i prawdziwych historii. Taki, co to wywołuje ciarki na ciele i szkli oczy. Zapewniamy, że nie zmarnujecie spędzonego z nim czasu!

Zobacz również: Kaśka Sochacka. Przy zgaszonym świetle i do jazdy z zimnym łokciem – wywiad


Sprawdźcie również, na co czekamy w kwietniu 2021

Marzec, choć długi, przemknął niezwykle szybko. Dużo też zdążyło się w ciągu tych 31 dni wydarzyć. Przypomnijmy sobie, co się zadziało w minionym miesiącu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Co […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →